DAVCATMAR GRUP SRL
CUI 33018098 · J2014000203185
DAVCATMAR GRUP SRL are CUI 33018098, nr. de înregistrare J2014000203185, înmatriculată pe 03.04.2014. Sediul social e în Municipiul Târgu Jiu, jud. Gorj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 216.618 lei, profit net 10.707 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 217 mii lei · mediana 199 mii lei | 109% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 3 mii lei | 378% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 4.9% · mediana 1.6% | 306% din mediană |
| Cifră pe salariat | 217 mii lei · mediana 224 mii lei | 97% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 216.618 | 285.090 | 281.816 | 159.820 | 140.075 | 128.770 | 144.171 | 128.869 | 105.897 | 82.163 | 62.070 | 43.262 |
| Venituri totale | 216.618 | 285.090 | 281.816 | 159.820 | 140.075 | 128.770 | 144.171 | 128.869 | 105.897 | 82.163 | 62.070 | 43.262 |
| Cheltuieli totale | 204.020 | 267.243 | 258.543 | 175.770 | 124.413 | 107.888 | 153.000 | 120.544 | 97.137 | 77.930 | 64.285 | 42.550 |
| Profit / pierdere brută | 12.598 | 17.847 | 23.273 | -15.950 | 15.662 | 20.882 | -8.829 | 8.325 | 8.760 | 4.233 | -2.215 | 712 |
| Profit / pierdere netă | 10.707 | 15.361 | 20.546 | -17.308 | 13.263 | 18.551 | -10.271 | 7.044 | 7.701 | 2.589 | -4.077 | -568 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 94 | 374 | 655 |
| Active circulante | 92.366 | 83.518 | 48.824 | 27.759 | 38.028 | 22.621 | 8.175 | 15.300 | 7.841 | 3.079 | 2.113 | 7.976 |
| Stocuri | 77.644 | 75.386 | 44.949 | 27.151 | 1.685 | 1.773 | 2.441 | 2.644 | 2.330 | 1.638 | 1.653 | 1.991 |
| Creanțe | 99 | 702 | 99 | 99 | 4.684 | 4.650 | 99 | 99 | 99 | 1.155 | 99 | 5.586 |
| Casa și conturi la bănci | 14.623 | 7.430 | 3.776 | 509 | 31.659 | 16.198 | 5.635 | 12.557 | 5.412 | 286 | 361 | 399 |
| Datorii | 28.626 | 30.485 | 11.152 | 10.634 | 3.595 | 1.451 | 5.557 | 2.411 | 1.996 | 5.029 | 6.932 | 8.999 |
| Capitaluri proprii | 63.740 | 53.033 | 37.672 | 17.125 | 34.433 | 21.170 | 2.618 | 12.889 | 5.845 | -1.856 | -4.445 | -368 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.04.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DAVCATMAR GRUP SRL |
| Nr. reg. com. | J2014000203185 |
| EUID | ROONRC.J2014000203185 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-04-03 |
| Sediu social | Aleea Fântânii, 1, Mun. Târgu Jiu, GORJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, ALEEA FÂNTÂNII, NR.1, BL.1, SC.3, ET.1, AP.6 |
| Telefon | 0767574743 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AD MEDIA LINE ADVERTISING SRL | aceeași clădire |
| ANESMED STAR S.R.L. | aceeași clădire |
| BONTON MOMENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| CALO HOME SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| CARDIO LINE SRL | aceeași clădire |
| DA IVISIO GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| DANYTOP CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| MANAGEMENT ARBORICOL S.R.L. | aceeași clădire |
| NEGUSTORAŞUL CEL MIC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NEXUSNET SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| NYC-COS HOTEL 2020 S.R.L. | aceeași clădire |
| PGPVOLVOSTORE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2023 – 2025 |
| 5630 | 2014 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Gorj
| 2155729 | DECOM SRL |
| 2155770 | VICEN SRL |
| 2156198 | EXMIRI-DAN SRL |
| 2157070 | MOTU-IMPEX SRL |
| 2157169 | NICONI SRL |
| 2157584 | DIC IMPEX SRL |
| 2157665 | COMERŢ-CONSULT SRL |
| 2157673 | SAVINI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25