DIRIGENŢIE - CONSULTANŢĂ - N.I. S.R.L.
CUI 33180145 · J2014000281383
DIRIGENŢIE - CONSULTANŢĂ - N.I. S.R.L. are CUI 33180145, nr. de înregistrare J2014000281383, înmatriculată pe 19.05.2014. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 309.707 lei, profit net 231.995 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-14 | primaria francesti | Servicii de supraveghere a lucrarilor (R | 1 mii lei |
| 2024-05-14 | primaria francesti | Servicii de supraveghere a lucrarilor (R | 8 mii lei |
| 2024-05-14 | primaria francesti | Servicii de supraveghere a lucrarilor (R | 4 mii lei |
| 2024-05-14 | primaria francesti | Servicii de supraveghere a lucrarilor (R | 9 mii lei |
| 2024-03-20 | primaria francesti | Servicii de supraveghere a lucrarilor (R | 28 mii lei |
| 2023-12-18 | APAVIL SA | Supraveghere a lucrarilor de constructii | 98 mii lei |
| 2023-10-17 | primaria francesti | Servicii de supraveghere a lucrarilor (R | 161 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 310 mii lei · mediana 172 mii lei | 180% din mediană |
| Profit net | 232 mii lei · mediana 31 mii lei | 737% din mediană |
| Marjă netă | 74.9% · mediana 23.7% | 316% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 309.707 | 283.906 | 180.479 | 165.634 | 112.305 | 143.001 | 119.907 | 172.753 | 105.554 | 47.917 | 74.100 | 43.420 |
| Venituri totale | 309.750 | 283.943 | 180.581 | 165.639 | 112.308 | 143.003 | 119.914 | 172.754 | 105.555 | 47.917 | 74.100 | 43.420 |
| Cheltuieli totale | 33.566 | 61.594 | 80.574 | 39.684 | 34.782 | 34.211 | 46.545 | 45.538 | 53.529 | 40.274 | 64.457 | 14.556 |
| Profit / pierdere brută | 276.184 | 222.349 | 100.007 | 125.955 | 77.526 | 108.792 | 73.369 | 127.216 | 52.026 | 7.643 | 9.643 | 28.864 |
| Profit / pierdere netă | 231.995 | 186.725 | 82.346 | 121.234 | 74.730 | 104.788 | 69.772 | 122.033 | 39.841 | 2.597 | 2.182 | 23.948 |
| Active imobilizate | 1.035 | 1.035 | 2.271 | 1.378 | — | — | — | — | — | — | 92 | 313 |
| Active circulante | 250.673 | 190.445 | 82.986 | 121.929 | 180.675 | 106.922 | 71.289 | 192.576 | 75.889 | 30.527 | 27.718 | 25.766 |
| Creanțe | 228.529 | 148.618 | 56.297 | 104.105 | 164.590 | 91.137 | 58.820 | 170.619 | 56.656 | — | 10.140 | 11.180 |
| Casa și conturi la bănci | 22.144 | 41.827 | 26.689 | 17.824 | 16.085 | 15.785 | 12.469 | 21.957 | 19.233 | 30.527 | 17.578 | 14.586 |
| Datorii | 14.128 | 4.515 | 2.671 | 1.833 | 917 | 1.894 | 1.277 | 1.776 | 7.121 | 1.601 | 1.480 | 1.931 |
| Capitaluri proprii | 237.580 | 186.965 | 82.586 | 121.474 | 179.758 | 105.028 | 70.012 | 190.800 | 68.768 | 28.926 | 26.330 | 24.148 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Sep 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.05.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DIRIGENŢIE - CONSULTANŢĂ - N.I. S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2014000281383 |
| EUID | ROONRC.J2014000281383 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-05-19 |
| Sediu social | Str. Ferdinand, 27, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. FERDINAND, NR.27 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MOTOR SYSTEM SRL | 18 m |
| GABRIANI M & A S.R.L. | 65 m |
| NION SPEED S.R.L. | 65 m |
| PEREGRINE S.R.L. | 65 m |
| ROBIMON SRL | 65 m |
| SPECIAL PROTECTOR S.R.L. inactiv | 68 m |
| DOMICIS SRL | 84 m |
| GINMED SRL | 84 m |
| JOLIEMED BY JULIE S.R.L. | 84 m |
| STREET QUEENS S.R.L. | 84 m |
| IULFARM VET SRL inactiv | 90 m |
| PROPRAMM SRL | 98 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (30)
Alte firme din Vâlcea
| 1471898 | BEFAC SRL |
| 1473783 | ATOM SRL |
| 2536251 | DORELLY SRL |
| 2543895 | ROBUR TRANS SRL |
| 4608109 | DIVERS PROD SRL |
| 5071860 | ELECTROVALCEA SRL |
| 5988073 | MARIBO SRL |
| 7034272 | ARMIST SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25