Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

N.I.M. BUSINESS & TRADING SRL

CUI 33185088 · J13/1032/2014 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

N.I.M. BUSINESS & TRADING SRL are CUI 33185088, nr. de înregistrare J13/1032/2014, înmatriculată pe 20.05.2014. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2020: cifră de afaceri 21.109 lei, profit net 18.453 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
+1 Cifra de afaceri a crescut 87%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 12 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 21 mii lei · mediana 158 mii lei 13% din mediană
Profit net 18 mii lei · mediana 5 mii lei 353% din mediană
Marjă netă 87.4% · mediana 3.2% de 27× mediana

Comparat cu 94.303 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 21 mii lei
2014: 298 mii lei 142015: 21 mii lei 152016: 4 mii lei 162017: 6 mii lei 172018: 17 mii lei 182019: 11 mii lei 192020: 21 mii lei 20
Profit net 18 mii lei
2014: 45 mii lei 142015: -17 mii lei 152016: -5 mii lei 162017: 5 mii lei 172018: 3 mii lei 182019: -9 mii lei 192020: 18 mii lei 20
Salariați 0
2014: 0 14
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2020201920182017201620152014
Cifra de afaceri netă21.10911.29017.4115.7663.59921.366298.081
Venituri totale21.24016.05317.73718.5013.59923.8141.104.570
Cheltuieli totale2.16124.65214.06512.8068.20740.5131.050.141
Profit / pierdere brută19.079-8.5993.6725.695-4.608-16.69954.429
Profit / pierdere netă18.453-9.0813.1465.143-4.716-16.69944.959
Active imobilizate——————864
Active circulante47.97134.75539.89935.11340.19541.74791.772
Stocuri1.6561.6561.6561.6561.6561.6561.656
Creanțe1.0006.8842.1411.0152.09623.34350.550
Casa și conturi la bănci45.31526.21536.10232.44236.44316.74839.566
Datorii6.52611.7637.8266.18616.41113.24747.437
Capitaluri proprii41.44522.99232.07328.92723.78428.50045.199
Capital subscris vărsat200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 05.04.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
CAEN principal4941
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCN.I.M. BUSINESS & TRADING SRL
Nr. reg. com.J13/1032/2014
EUIDROONRC.J13/1032/2014
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2014-05-20
Sediu socialBld. Elisabeta, 11, CAMERA 2, Mun. Constanţa, CONSTANŢA
Domiciliu fiscalJUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. ELISABETA, NR.11, CAMERA 2, SC.B, ET.2, AP.11
Telefon0722415628
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ADRIAMAX SRL inactiv aceeași clădire
ARK ONE - SECURITY SERVICE S.R.L. inactiv aceeași clădire
ASCENTA INFO CONSULT SRL aceeași clădire
BLACK SEA MARINE TOWAGE & SALVAGE S.R.L. inactiv aceeași clădire
BLACK SEA MARITIME&INDUSTRY SERVICES S.R.L. inactiv aceeași clădire
BLUE TYC LINE S.R.L. inactiv aceeași clădire
EURO EXPRES TRANSPORT SRL inactiv aceeași clădire
EURO STAR TRANS SRL inactiv aceeași clădire
FLORALIA ASCENSIA S.R.L. aceeași clădire
KRU MARITIME SRL aceeași clădire
LEVANT MARITIME SERVICES SRL aceeași clădire
LIONA S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

49412015 – 2020
46212014

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (14)

Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

1551067 FLORALIA ASCENSIA S.R.L.
7400802 STUDII GESTIUNE TRANSPORT EGETRA SRL
14504202 KRU MARITIME SRL
28898778 BLUE TYC LINE S.R.L. inactiv
32614211 GHEORGHE NINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
37579450 LIONA S.R.L.
39486136 SWM BLACK SEA DIVISION S.R.L. inactiv
40832314 BLACK SEA MARITIME&INDUSTRY SERVICES S.R.L. inactiv
44924542 BLACK SEA MARINE TOWAGE & SALVAGE S.R.L. inactiv
44986758 JANTIXPARK S.R.L.
45875855 GOOD VIBES FOR YOU S.R.L.
46092657 ARK ONE - SECURITY SERVICE S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (9)

011146114619462149415221522970228299

Alte firme din Constanţa

1865353 GEORGE SRL
1879057 M & G VICTORIA COM SRL
1886950 LA NASU SI FINU SRL
1888420 IMPEX GEORGIANA SRL
1896341 EXPERT AUTO 2002 SRL
1897649 CONVIL SRL
1903112 EVERY DAY SRL
2409975 AGROTRANSPORT TOMIS SA

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25