T I M A IMPEX S.R.L.
CUI 3327970 · J40/22981/1992
T I M A IMPEX S.R.L. are CUI 3327970, nr. de înregistrare J40/22981/1992, înmatriculată pe 03.09.1992. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4329. În 2025: cifră de afaceri 186.439 lei, profit net 39.680 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 186 mii lei · mediana 221 mii lei | 84% din mediană |
| Profit net | 40 mii lei · mediana 19 mii lei | 212% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 21.3% · mediana 9.3% | 229% din mediană |
| Cifră pe salariat | 93 mii lei · mediana 141 mii lei | 66% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 186.439 | 178.392 | 298.066 | 207.223 | 215.684 | 212.016 | 217.052 | 232.991 | 216.962 | 154.952 | — | 0 | 0 | 0 | 12.898 |
| Venituri totale | 186.439 | 178.392 | 298.066 | 207.223 | 215.684 | 212.016 | 217.052 | 232.991 | 216.962 | 154.952 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12.898 |
| Cheltuieli totale | 144.960 | 168.876 | 213.750 | 165.495 | 175.660 | 170.146 | 178.063 | 196.166 | 175.226 | 126.967 | 400 | 433 | — | — | 15.526 |
| Profit / pierdere brută | 41.479 | 9.516 | 84.316 | 41.728 | 40.024 | 41.870 | 38.989 | 36.825 | 41.736 | 27.985 | -400 | -433 | 0 | 0 | -2.628 |
| Profit / pierdere netă | 39.680 | 7.791 | 81.397 | 39.696 | 37.868 | 39.750 | 36.819 | 34.495 | 39.567 | 26.436 | -400 | -433 | 0 | 0 | -3.673 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 2.320 | 2.320 | 2.320 | 2.320 | 2.320 | 2.321 | 2.321 | 2.321 | 2.321 |
| Active circulante | 46.288 | 149.110 | 184.779 | 119.481 | 119.950 | 81.846 | 39.838 | 36.908 | 59.052 | 6.862 | 1.900 | 1.664 | 1.628 | 1.612 | 1.612 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 1.197 | 1.197 | 1.197 | 1.197 | 1.197 | 1.197 | 1.197 | 1.199 | 1.199 |
| Creanțe | -1.964 | — | -1.280 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 48.252 | 149.110 | 186.059 | 119.481 | 119.950 | 81.846 | 38.641 | 35.711 | 57.855 | 5.665 | 703 | 467 | 431 | 413 | 413 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 530 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 6.368 | 141.079 | 103.142 | 79.545 | 81.842 | 41.856 | 5.099 | 4.493 | 22.095 | 7.760 | 30.067 | 29.432 | 28.962 | 28.946 | 28.946 |
| Capitaluri proprii | 39.920 | 8.031 | 81.637 | 39.936 | 38.108 | 39.990 | 37.059 | 34.735 | 39.807 | 1.422 | -25.847 | -25.447 | -25.013 | -25.013 | -25.013 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 0 | — | — | 0 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.09.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | T I M A IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J40/22981/1992 |
| EUID | ROONRC.J40/22981/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-09-03 |
| Sediu social | Str. GURA IALOMITEI, 7, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. GURA IALOMITEI, NR.7, BL.8, SC.3, ET.8, AP.121 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AERONIK SERVICE IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEX CLEAN SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALINESCU SI ASOCIATII S.R.L. | aceeași clădire |
| ALSAD INVESTMENT OPTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALT SERCO SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDOMAR TRANSPORT RUTIER SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDY COM CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANGEL PET TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTO VIO METAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTO SOFT DRIVE SRL inactiv | aceeași clădire |
| AVA CLEAN DISTRIBUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| BMCD INTELLIGENT DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4329 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (33)
Sunt 33 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08