MILEA GRUP CONSTRUCT SRL
CUI 33287355 · J2014000568044
MILEA GRUP CONSTRUCT SRL are CUI 33287355, nr. de înregistrare J2014000568044, înmatriculată pe 18.06.2014. Sediul social e în Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 324.380 lei, profit net 10.984 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 324 mii lei · mediana 221 mii lei | 147% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 19 mii lei | 59% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 3.4% · mediana 9.3% | 37% din mediană |
| Cifră pe salariat | 162 mii lei · mediana 141 mii lei | 115% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 324.380 | 446.730 | 1.552.275 | 1.950.066 | 467.192 | 558.575 | 834.855 | 771.559 | 358.686 | 156.478 | 286.014 | 98.080 |
| Venituri totale | 328.026 | 472.531 | 1.554.766 | 1.966.426 | 481.375 | 558.584 | 834.872 | 771.578 | 358.686 | 160.001 | 286.059 | 98.080 |
| Cheltuieli totale | 310.677 | 503.798 | 796.981 | 882.779 | 440.953 | 303.592 | 642.269 | 649.686 | 379.530 | 143.157 | 237.063 | 69.532 |
| Profit / pierdere brută | 17.349 | -31.267 | 757.785 | 1.083.647 | 40.422 | 254.992 | 192.603 | 121.892 | -20.844 | 16.844 | 48.996 | 28.548 |
| Profit / pierdere netă | 10.984 | -39.805 | 742.241 | 1.063.983 | 35.608 | 249.407 | 184.254 | 114.177 | -24.431 | 13.156 | 39.104 | 25.605 |
| Active imobilizate | 326.105 | 239.667 | 338.761 | 185.806 | 85.539 | 108.947 | 51.065 | 31.509 | 38.697 | 26.447 | 3.118 | 534 |
| Active circulante | 352.725 | 383.215 | 403.055 | 365.551 | 645.926 | 560.162 | 427.165 | 270.491 | 129.382 | 87.484 | 93.238 | 28.161 |
| Stocuri | 44.521 | 48.281 | 44.574 | 24.278 | 19.772 | 12.066 | 9.833 | 6.282 | 5.512 | 15.577 | 6.681 | 105 |
| Creanțe | 191.029 | 211.668 | 221.694 | 155.822 | 397.332 | 396.027 | 231.656 | 136.538 | 26.815 | 35.650 | 71.659 | 19.030 |
| Casa și conturi la bănci | 117.175 | 123.266 | 136.787 | 185.451 | 228.822 | 152.069 | 185.676 | 127.671 | 97.055 | 36.257 | 14.898 | 9.026 |
| Datorii | 677.334 | 332.370 | 411.499 | 223.237 | 94.385 | 67.637 | 126.165 | 134.189 | 114.445 | 35.866 | 31.447 | 2.890 |
| Capitaluri proprii | 1.496 | 290.512 | 330.317 | 328.120 | 637.080 | 601.472 | 352.065 | 167.811 | 53.634 | 78.065 | 64.909 | 25.805 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 8 | 8 | 5 | 5 | 8 | 11 | 4 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.06.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MILEA GRUP CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J04/568/2014 |
| EUID | ROONRC.J2014000568044 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-06-18 |
| Sediu social | Str. Poiana, 23, Orş. Dărmăneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, ORŞ. DĂRMĂNEŞTI, STR. POIANA, NR.23 |
| Telefon | 0742294582 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DESPAKOST CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ESPACE RENOV S.R.L. | aceeași clădire |
| MATEROX S.R.L. | aceeași clădire |
| MIR MAP TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| 9ORIGINS E - SENSE S.R.L. | 119 m |
| BVDIT.S S.R.L. | 119 m |
| GECKO ANTIQUE SPARK S.R.L. | 119 m |
| IR-ELA SRL | 119 m |
| NEMIRA GRUP CONSTRUCT LOGISTIC SRL | 119 m |
| TREM MIHALEX S.R.L. inactiv | 119 m |
| ARTITUDE GALLERY S.R.L. | 222 m |
| CONSTANTIN RECOART SRL | 222 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (23)
Alte firme din Bacău
| 945411 | CIBAR SRL |
| 945845 | TISECO SRL |
| 960020 | CONSTRUCTII FEROVIARE SRL |
| 972122 | SILIAR SRL |
| 987921 | DOLOMIT SRL |
| 991671 | TOTAL LUCRARI SPECIALE-IMPEX SRL |
| 3202330 | RINELS SRL |
| 3413699 | BEBYCO-IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25