IT ACTIVITY SRL
CUI 33293349 · J12/1965/2014
IT ACTIVITY SRL are CUI 33293349, nr. de înregistrare J12/1965/2014, înmatriculată pe 19.06.2014. Sediul social e în Sat Dezmir, Comuna Apahida, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 9511. În 2025: cifră de afaceri 7.026 lei, pierdere netă 664 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-03-20 | Gradinita cu program prelungit nr 23 Cluj-Napo | Repararea si intretinerea echipamentului | 5 mii lei |
| 2023-10-30 | Gradinita cu program prelungit nr 23 Cluj-Napo | Mouse pentru computer (Rev.2) | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 7 mii lei · mediana 66 mii lei | 11% din mediană |
| Profit net | -664 lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -9.5% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 7.026 | 10.786 | 9.045 | 39.195 | 8.290 | 13.057 | 11.000 | 22.329 | 43.738 | 25.160 | 13.520 | 495 |
| Venituri totale | 7.030 | 11.523 | 9.048 | 39.199 | 8.290 | 13.057 | 11.000 | 22.329 | 43.739 | 25.161 | 13.520 | 495 |
| Cheltuieli totale | 7.694 | 21.213 | 16.623 | 29.209 | 11.671 | 29.861 | 23.353 | 10.977 | 15.463 | 10.317 | 7.864 | 7.598 |
| Profit / pierdere brută | -664 | -9.690 | -7.575 | 9.990 | -3.381 | -16.804 | -12.353 | 11.352 | 28.276 | 14.844 | 5.656 | -7.103 |
| Profit / pierdere netă | -664 | -9.690 | -7.575 | 8.839 | -3.625 | -17.047 | -12.684 | 10.683 | 26.964 | 14.089 | 5.251 | -7.118 |
| Active imobilizate | 2.216 | 4.632 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 8.328 | 6.131 | 17.978 | 25.961 | 18.027 | 20.338 | 40.708 | 50.319 | 39.899 | 12.918 | 2.966 | 1.234 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 3.513 | 3.513 | 3.103 | — | — | — |
| Creanțe | 100 | 100 | 100 | — | — | — | — | 1.816 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.228 | 6.031 | 17.878 | 25.961 | 18.027 | 20.338 | 37.195 | 44.990 | 36.796 | 12.918 | 2.966 | 1.234 |
| Datorii | 2.920 | 2.475 | 0 | 408 | 1.313 | 0 | 3.322 | 249 | 512 | 495 | 4.632 | 8.152 |
| Capitaluri proprii | 7.624 | 8.288 | 17.978 | 25.553 | 16.714 | 20.338 | 37.386 | 50.070 | 39.387 | 12.423 | -1.666 | -6.918 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.06.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9511 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IT ACTIVITY SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1965/2014 |
| EUID | ROONRC.J12/1965/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-06-19 |
| Sediu social | Str. Avram Iancu, 65, Sat Dezmir Com. Apahida, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, SAT DEZMIR COM. APAHIDA, STR. AVRAM IANCU, NR.65 |
| Telefon | 0730130113 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEVAN SRL | aceeași clădire |
| ALEXANDROS COMPANY SRL | aceeași clădire |
| AUTO IULIA IDS S.R.L. | aceeași clădire |
| BAGNO CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| BAGNO SERVICES SRL | aceeași clădire |
| DORCONS NDH S.R.L. | aceeași clădire |
| KITIANCA IMPEX SRL | aceeași clădire |
| KTS SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| MDHEXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| MEL INAM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| METALUX INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| MIMESIS ART S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9511 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25