Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

BLUMAN TRADE SRL

CUI 33332197 · J30/443/2014

cu contul HoReCaOS, sau pe email

BLUMAN TRADE SRL are CUI 33332197, nr. de înregistrare J30/443/2014, înmatriculată pe 30.06.2014. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4642. În 2017: cifră de afaceri 10.248 lei, pierdere netă 413 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2017)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 93% față de anul anterior
+1 Activă de 12 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 10 mii lei · mediana 198 mii lei 5% din mediană
Profit net -413 lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă -4% · mediana 1.6% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 10 mii lei · mediana 223 mii lei 5% din mediană

Comparat cu 272.125 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 10 mii lei
2014: 275 mii lei 142015: 190 mii lei 152016: 147 mii lei 162017: 10 mii lei 17
Profit net -413 lei
2014: 90 mii lei 142015: -28 mii lei 152016: 15 mii lei 162017: -413 lei 17
Salariați 1
2015: 1 152016: 1 162017: 1 17
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2017201620152014
Cifra de afaceri netă10.248146.813190.029274.592
Venituri totale10.248147.331166.167378.144
Cheltuieli totale10.353128.840188.017280.169
Profit / pierdere brută-10518.491-21.85097.975
Profit / pierdere netă-41315.414-27.55989.737
Active imobilizate—1.4433.414544
Active circulante195.063255.256223.330245.141
Stocuri130.015173.920180.180148.064
Creanțe42.47468.00835.69481.071
Casa și conturi la bănci22.57413.3287.45616.006
Datorii117.684178.907164.366155.748
Capitaluri proprii77.37977.79262.37889.937
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați111—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.08.2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
CAEN principal4642
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCBLUMAN TRADE SRL
Nr. reg. com.J30/443/2014
EUIDROONRC.J30/443/2014
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2014-06-30
Sediu socialStr. Alecu Russo, 61, Mun. Satu Mare, SATU MARE
Domiciliu fiscalJUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. ALECU RUSSO, NR.61
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGRO SINCRON G.S.M. 2013 SRL aceeași clădire
AGROLAND SUPUR COOPERATIVA AGRICOLĂ aceeași clădire
ALTES BIM SRL aceeași clădire
ANESTH MED S.R.L. aceeași clădire
APIX S.R.L. aceeași clădire
ARIS INTER CAFE SRL aceeași clădire
ARRAMI RENT APARTMENTS S.R.L. aceeași clădire
ASERTEX S.R.L. aceeași clădire
B GIA S.R.L. aceeași clădire
B&B MANUFACTURING SRL inactiv aceeași clădire
CORASE SRL inactiv aceeași clădire
CRYPTON PMV SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46422014 – 2017

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

53199401 ASERTEX S.R.L.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Satu Mare

3183514 MIOTTO PROD SRL
8104597 RADICAL BUSINESS SRL
13451657 PERSONA SRL
16771419 ARES TRADE COMPANY SRL
21098719 MISS MISSO SRL
23947888 SAFETY CENTER SRL
25141781 DAVID VANDA SRL
27414870 CASSANIVA LEBRON SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12