Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

TLT LAURCAR SRL

CUI 33334333 · J36/244/2014 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

TLT LAURCAR SRL are CUI 33334333, nr. de înregistrare J36/244/2014, înmatriculată pe 30.06.2014. Sediul social e în Sat Turcoaia, Comuna Turcoaia, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2017: cifră de afaceri 245.962 lei, pierdere netă 85.574 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2017)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 52% față de anul anterior
+1 Activă de 12 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 246 mii lei · mediana 158 mii lei 155% din mediană
Profit net -86 mii lei · mediana 5 mii lei sub mediană (pierdere)
Marjă netă -34.8% · mediana 3.2% sub mediană (pierdere)

Comparat cu 94.303 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 246 mii lei
2014: 120 mii lei 142015: 787 mii lei 152016: 518 mii lei 162017: 246 mii lei 17
Profit net -86 mii lei
2014: 24 mii lei 142015: 218 mii lei 152016: 55 mii lei 162017: -86 mii lei 17
Salariați 4
2014: 0 142015: 4 15
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2017201620152014
Cifra de afaceri netă245.962517.600787.498119.882
Venituri totale245.962517.938787.678119.921
Cheltuieli totale329.273452.451546.47992.074
Profit / pierdere brută-83.31165.487241.19927.847
Profit / pierdere netă-85.57455.135217.56924.249
Active imobilizate165.284222.482833833
Active circulante166.326178.155354.33499.911
Stocuri34.31212.67512.50515.940
Creanțe110.139139.51380.79482.865
Casa și conturi la bănci21.87525.967261.0351.106
Datorii361.689345.142113.04976.195
Capitaluri proprii-30.07955.495242.11824.549
Capital subscris vărsat300300300300
Număr mediu de salariați——40

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 24.04.2023
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Măcin
CAEN principal4941
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCTLT LAURCAR SRL
Nr. reg. com.J36/244/2014
EUIDROONRC.J36/244/2014
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2014-06-30
Sediu socialStr. Troesmis, 123, camera nr. 2, Sat Turcoaia Com. Turcoaia, TULCEA
Domiciliu fiscalJUD. TULCEA, SAT TURCOAIA COM. TURCOAIA, STR. TROESMIS, NR.123, CAMERA NR. 2, ET.P
Telefon0240574610
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALDAS EXPLOCAR S.R.L. aceeași clădire
ARIES SERVICES INVESTMENT S.R.L. aceeași clădire
BECRA ACC S.R.L. inactiv aceeași clădire
CARLEDOLU ECO SOCIAL S.R.L. aceeași clădire
DAALS SOLAR SYSTEM S.R.L. aceeași clădire
DACIC RIVER RESIDENCE S.R.L. aceeași clădire
DEACU FARMCOM SRL aceeași clădire
DELIVERY TURCAR S.R.L. aceeași clădire
EDINA DALIA MARKET S.R.L. aceeași clădire
IDEF GROUP S.R.L. aceeași clădire
LIMAD NEL SRL aceeași clădire
LOGIC WORKS S.R.L. inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

1112017
2102014 – 2016

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

20199286 CREŢU I.MIRELA-DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
39105665 DELIVERY TURCAR S.R.L.

CAEN autorizat (1)

4941

Alte firme din Tulcea

2360189 TRANS.AUTO.CO.MAR.CO. SRL
2367055 LUCRINI SRL
3907552 DELNA SRL
4320008 ICHIM-REMATEX SRL
4320601 GOLDTRANS SRL
4793367 TORNADO SRL
5060216 AUROFELIX SRL
5808873 MERSIMUS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25