CONFORT CAB S.R.L.
CUI 33339438 · J4/610/2014
CONFORT CAB S.R.L. are CUI 33339438, nr. de înregistrare J4/610/2014, înmatriculată pe 02.07.2014. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2023: cifră de afaceri 62.033 lei, profit net 10.223 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -3 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 62.033 | 248.523 | — | — | — | — | 0 | 1.400 | 15.000 | 11.000 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 62.053 | 248.523 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.257 | 25.000 | 11.000 |
| Cheltuieli totale | 2.804 | 962 | 51.209 | 156.144 | 600 | — | — | 0 | 3.405 | 13.563 | 30.706 | 1.069 |
| Profit / pierdere brută | -2.804 | -962 | 10.844 | 92.379 | -600 | 0 | 0 | 0 | -3.405 | -7.306 | -5.706 | 9.931 |
| Profit / pierdere netă | -2.804 | -962 | 10.223 | 90.706 | -600 | 0 | 0 | 0 | -3.405 | -7.348 | -6.156 | 9.601 |
| Active circulante | 5.794 | 11.324 | 22.221 | 90.606 | 79 | 679 | 679 | 679 | 881 | 672 | 40.306 | 21.949 |
| Stocuri | — | — | — | 0 | 71 | 71 | 71 | 71 | 71 | 71 | 71 | 71 |
| Creanțe | 33 | 33 | 32 | 480 | 0 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 9.223 | 495 |
| Casa și conturi la bănci | 5.761 | 11.291 | 22.189 | 90.126 | 8 | 8 | 8 | 8 | 210 | 1 | 31.012 | 21.383 |
| Datorii | 1.512 | 864 | 0 | 7.608 | 7.787 | 7.787 | 7.787 | 7.787 | 7.989 | 4.374 | 35.261 | 1.348 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 1.400 | 10.800 |
| Capitaluri proprii | 4.282 | 10.460 | 22.221 | 82.998 | -7.708 | -7.108 | -7.108 | -7.108 | -7.108 | -3.702 | 3.645 | 9.801 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 2 | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.07.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONFORT CAB S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J04/610/2014 |
| EUID | ROONRC.J4/610/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-07-02 |
| Sediu social | Str. Mitropolit Veniamin Costache, 4, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MITROPOLIT VENIAMIN COSTACHE, NR.4, BL.4, SC.B, AP.16 |
| Telefon | 0744988694 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADVERTICA INTERACTIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| AGP KARGO TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AIR INDUSTRIES S.R.L. | aceeași clădire |
| ANAMED SRL | aceeași clădire |
| ANKMATEDIVIC S.R.L. | aceeași clădire |
| AVI MAGIC 21 S.R.L. | aceeași clădire |
| BELGICA IMPEX SRL | aceeași clădire |
| BEYOND BORDERS DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| CONTRAPUNKT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DANBYCNC SRL | aceeași clădire |
| DISTRACŢIE LA MAXIM S.R.L. | aceeași clădire |
| ECAZAR BACAU SRL-D | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25