ONCOART SRL
CUI 33340360 · J2014002069121
ONCOART SRL are CUI 33340360, nr. de înregistrare J2014002069121, înmatriculată pe 02.07.2014. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 1.342.574 lei, profit net 910.673 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,3 mil lei · mediana 220 mii lei | 611% din mediană |
| Profit net | 911 mii lei · mediana 40 mii lei | de 23× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 67.8% · mediana 22.2% | 305% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,3 mil lei · mediana 202 mii lei | 664% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.342.574 | 1.023.774 | 698.073 | 446.036 | 705.129 | 645.707 | 671.898 | 878.861 | 586.851 | 305.902 | 19.206 | 2.700 |
| Venituri totale | 1.345.099 | 1.028.479 | 700.466 | 446.036 | 705.172 | 645.707 | 690.546 | 878.875 | 588.186 | 305.902 | 19.206 | 2.700 |
| Cheltuieli totale | 389.771 | 325.823 | 240.034 | 84.694 | 104.746 | 45.466 | 41.439 | 62.491 | 22.543 | 5.772 | 11.955 | 0 |
| Profit / pierdere brută | 955.328 | 702.656 | 460.432 | 361.342 | 600.426 | 600.241 | 649.107 | 816.384 | 565.643 | 300.130 | 7.251 | 2.700 |
| Profit / pierdere netă | 910.673 | 673.400 | 453.588 | 352.552 | 579.694 | 582.045 | 628.950 | 790.018 | 551.242 | 293.941 | 6.675 | 2.619 |
| Active imobilizate | 6.979 | 5.148 | — | 177 | 1.678 | 4.051 | 4.988 | 4.274 | 7.176 | — | 0 | 0 |
| Active circulante | 937.737 | 418.003 | 1.985.284 | 1.646.751 | 3.678.571 | 3.065.381 | 2.490.026 | 1.885.845 | 1.086.097 | 322.719 | 18.949 | 2.900 |
| Stocuri | — | 21.200 | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Creanțe | 778.876 | 252.334 | 445.843 | 360.227 | 303.825 | 236.641 | 315.869 | 413.077 | 234.213 | 84.430 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 158.861 | 144.469 | 1.539.441 | 1.286.524 | 3.374.746 | 2.828.740 | 2.174.157 | 1.472.768 | 851.884 | 238.289 | 18.949 | 2.900 |
| Datorii | 33.803 | 137.437 | 47.970 | 163.202 | 49.075 | 17.952 | 5.579 | 29.634 | 22.806 | 19.284 | 9.455 | 81 |
| Capitaluri proprii | 910.913 | 285.714 | 1.937.314 | 1.483.726 | 3.631.174 | 3.051.480 | 2.489.435 | 1.860.485 | 1.070.467 | 303.435 | 9.494 | 2.819 |
| Capital subscris vărsat | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.07.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ONCOART SRL |
| Nr. reg. com. | J2014002069121 |
| EUID | ROONRC.J2014002069121 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-07-02 |
| Sediu social | Cal. Moţilor, 71-73, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. MOŢILOR, NR.71-73, AP.9 |
| Telefon | 0744662627 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMIECA ENCONS S.R.L. | aceeași clădire |
| BREASTART SRL | aceeași clădire |
| CREATIVE CITY MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ECS RETAIL PARK SRL | aceeași clădire |
| KARKADAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| M.P. - DENTAL MED S.R.L. | aceeași clădire |
| MARMANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
| ROMVIL DEVELOPMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| VENTA BUSINESS CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| RECYCLE BIN MANAGEMENT SRL | 16 m |
| RIAM PRESTARI S.R.L. | 16 m |
| RIAM PROP S.R.L. | 16 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25