RIMDAR MANAGEMENT SRL
CUI 33367390 · J2014001010081
RIMDAR MANAGEMENT SRL are CUI 33367390, nr. de înregistrare J2014001010081, înmatriculată pe 09.07.2014. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6831. În 2025: cifră de afaceri 17.182 lei, profit net 12.885 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 17 mii lei · mediana 124 mii lei | 14% din mediană |
| Profit net | 13 mii lei · mediana 17 mii lei | 78% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 75% · mediana 19.4% | 387% din mediană |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 17.182 | 67.257 | 45.622 | 221.596 | 61.595 | 504 | 10.024 | 19.808 | 9.733 | 78.777 | 178.309 | 121.413 |
| Venituri totale | 17.182 | 67.257 | 45.622 | 221.596 | 61.595 | 504 | 10.024 | 19.808 | 9.783 | 78.777 | 178.309 | 121.413 |
| Cheltuieli totale | 2.045 | 30.757 | 19.779 | 97.299 | 1.598 | 805 | 1.661 | 4.472 | 1.016 | 574 | 39.375 | 40.210 |
| Profit / pierdere brută | 15.137 | 36.500 | 25.843 | 124.297 | 59.997 | -301 | 8.363 | 15.336 | 8.767 | 78.203 | 138.934 | 81.203 |
| Profit / pierdere netă | 12.885 | 30.781 | 21.791 | 117.988 | 58.186 | -316 | 8.062 | 14.742 | 8.474 | 75.840 | 133.585 | 77.561 |
| Active circulante | 13.615 | 31.187 | 22.608 | 120.865 | 59.372 | 8.120 | 8.577 | 15.203 | 8.731 | 76.373 | 151.890 | 95.731 |
| Creanțe | 13.540 | 30.794 | 21.163 | 119.922 | 50.448 | 7.923 | 8.223 | 13.872 | 3.149 | — | — | 30.000 |
| Casa și conturi la bănci | 75 | 393 | 1.445 | 943 | 8.924 | 197 | 354 | 1.331 | 5.582 | 76.373 | 151.890 | 65.731 |
| Datorii | 490 | 166 | 577 | 2.636 | 946 | 134 | 275 | 221 | 17 | 290 | 68 | 17.970 |
| Capitaluri proprii | 13.125 | 31.021 | 22.031 | 118.229 | 58.426 | 7.986 | 8.302 | 14.982 | 8.714 | 76.083 | 151.822 | 77.761 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.07.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 6831 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RIMDAR MANAGEMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2014001010081 |
| EUID | ROONRC.J2014001010081 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-07-09 |
| Sediu social | Str. Merilor, 5C10, biroul 1, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MERILOR, NR.5C10, BIROUL 1, ET.PARTER |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABA BUILD & ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
| AGIL POPA S.R.L. | aceeași clădire |
| ALIS GLAM COSMETICS SRL | aceeași clădire |
| BRONIMERVA SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRONIRO ORL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BRONIRO-ENT S.R.L. | aceeași clădire |
| C.M. MIRABILIA SRL | aceeași clădire |
| COMPLETUR TRAVEL SRL | aceeași clădire |
| CREATIVE MEDIA SRL | aceeași clădire |
| DELI GRAND FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| DRT APARTS S.R.L. | aceeași clădire |
| EMBROD S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6831 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Braşov
| 1095653 | MINUS 22 PREMIUM FOOD SRL |
| 1097352 | TITUS SRL |
| 1109783 | GEMA SRL |
| 1111341 | LAVANDA SRL |
| 1114976 | KRONHAUS IMOB SRL |
| 1123257 | BENEFIC SRL |
| 2079028 | PREMIER SRL |
| 2571135 | PRAXIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08