DALTOLEMN CRESTAT S.R.L.
CUI 33413437 · J2014000947034
DALTOLEMN CRESTAT S.R.L. are CUI 33413437, nr. de înregistrare J2014000947034, înmatriculată pe 23.07.2014. Sediul social e în Sat Ungureni, Comuna Valea Iaşului, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9013. În 2025: cifră de afaceri 109.200 lei, pierdere netă 95.731 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 109 mii lei · mediana 66 mii lei | 165% din mediană |
| Profit net | -96 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | -87.7% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 36 mii lei · mediana 83 mii lei | 44% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 109.200 | 220.932 | 104.400 | 94.750 | 69.300 | 140.100 | 59.945 | 23.700 | 105.400 | 35.050 | 22.620 | 2.000 |
| Venituri totale | 109.200 | 220.932 | 122.400 | 103.750 | 69.300 | 140.159 | 59.945 | 26.400 | 113.500 | 35.050 | 22.620 | 2.000 |
| Cheltuieli totale | 203.839 | 166.968 | 125.390 | 116.996 | 62.942 | 61.545 | 69.926 | 61.300 | 48.279 | 17.518 | 15.590 | 3.218 |
| Profit / pierdere brută | -94.639 | 53.964 | -2.990 | -13.246 | 6.358 | 78.614 | -9.981 | -34.900 | 65.221 | 17.532 | 7.030 | -1.218 |
| Profit / pierdere netă | -95.731 | 51.754 | -4.214 | -14.284 | 5.570 | 77.212 | -10.580 | -35.164 | 64.086 | 16.831 | 6.351 | -1.278 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 360 |
| Active circulante | 43.438 | 113.035 | 79.397 | 117.355 | 128.253 | 122.329 | 95.072 | 59.234 | 90.564 | 23.850 | 6.612 | 278 |
| Creanțe | 14.017 | 35.517 | 16.106 | 11.768 | — | 1.062 | — | 1.335 | 3.105 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 29.421 | 77.518 | 63.291 | 105.587 | 128.253 | 121.267 | 95.072 | 57.899 | 87.459 | 23.850 | 6.612 | 278 |
| Datorii | 38.684 | 12.550 | 12.666 | 8.410 | 5.024 | 4.670 | 54.625 | 8.208 | 4.374 | 1.746 | 1.339 | 1.716 |
| Capitaluri proprii | 4.754 | 100.485 | 66.731 | 108.945 | 123.229 | 117.659 | 40.447 | 51.026 | 86.190 | 22.104 | 5.273 | -1.078 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.07.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş |
| CAEN principal | 9013 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DALTOLEMN CRESTAT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2014000947034 |
| EUID | ROONRC.J2014000947034 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-07-23 |
| Sediu social | 49A, Sat Ungureni Com. Valea Iaşului, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, SAT UNGURENI COM. VALEA IAŞULUI, NR.49A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9003 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Argeş
| 34702140 | GENŢIANA 23 ART SRL |
| 35681410 | ERNST ANALYTICS SRL |
| 49843317 | IR VOX MEDIA S.R.L. |
| 51935935 | TEKFUN S.R.L. |
| 52179503 | ATELIER DUMITRESCU STUDIO & ACADEMY S.R.L. |
| 53175186 | ATELIERUL MICULUI ARTIZAN S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25