FAHR.SCHULE HOR SRL
CUI 33415918 · J2014000237070
FAHR.SCHULE HOR SRL are CUI 33415918, nr. de înregistrare J2014000237070, înmatriculată pe 24.07.2014. Sediul social e în Loc. Darabani, Oraş Darabani, jud. Botoşani. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8553. În 2025: cifră de afaceri 214.300 lei, pierdere netă 11.194 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 214 mii lei · mediana 105 mii lei | 203% din mediană |
| Profit net | -11 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | -5.2% · mediana 10.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 54 mii lei · mediana 110 mii lei | 49% din mediană |
Comparat cu 19.637 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 214.300 | 203.100 | 183.820 | 189.000 | 198.850 | 197.850 | 195.450 | 133.900 | 173.300 | 121.360 | 51.840 |
| Venituri totale | 214.300 | 203.100 | 189.981 | 207.300 | 198.850 | 204.216 | 200.729 | 133.900 | 173.300 | 121.360 | 51.840 |
| Cheltuieli totale | 223.351 | 214.599 | 224.899 | 216.226 | 219.137 | 189.832 | 170.924 | 130.937 | 89.693 | 69.765 | 65.392 |
| Profit / pierdere brută | -9.051 | -11.499 | -34.918 | -8.926 | -20.287 | 14.384 | 29.805 | 2.963 | 83.607 | 51.595 | -13.552 |
| Profit / pierdere netă | -11.194 | -13.489 | -36.720 | -10.959 | -22.236 | 12.405 | 27.797 | 1.623 | 81.874 | 50.381 | -15.107 |
| Active imobilizate | 32.504 | 44.970 | 57.905 | 66.730 | 65.033 | 78.008 | 11.219 | 10.900 | 14.808 | — | — |
| Active circulante | 31.435 | 33.600 | 31.247 | 142.596 | 164.931 | 219.526 | 237.279 | 231.479 | 127.118 | 49.480 | 1.343 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 650 |
| Creanțe | 26.990 | 28.186 | 28.225 | 27.825 | 15.622 | 11.222 | 11.222 | 9.000 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.445 | 5.414 | 3.022 | 114.771 | 149.309 | 208.304 | 226.057 | 222.479 | 127.118 | 49.480 | 693 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 2.445 | 7.336 | — | — | — |
| Datorii | 72.678 | 76.115 | 73.208 | 86.662 | 96.341 | 141.675 | 107.490 | 134.059 | 27.893 | 17.321 | 19.565 |
| Capitaluri proprii | -8.739 | 2.455 | 15.944 | 122.664 | 133.623 | 155.859 | 143.453 | 115.656 | 114.033 | 32.159 | -18.222 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 | 7 | 5 | 4 | — | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.07.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Darabani |
| CAEN principal | 8553 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FAHR.SCHULE HOR SRL |
| Nr. reg. com. | J07/237/2014 |
| EUID | ROONRC.J2014000237070 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-07-24 |
| Sediu social | Str. Bazarului, 4, Orş. Darabani, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, ORŞ. DARABANI, STR. BAZARULUI, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMENAJĂRI INTERIOARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DRAGOTĂ TÂMPLĂRIE LEMN MASIV S.R.L. | aceeași clădire |
| CARPATHIAN JOINARY S.R.L. | 119 m |
| NOBLEWOOD INTERIORS S.R.L. | 119 m |
| DTUNING PRO DARABANI S.R.L. | 267 m |
| ABALACT SRL inactiv | 281 m |
| AIRAHAZ SRL | 281 m |
| ALCAROM MIXT IMPORT EXPORT SRL | 281 m |
| ARDORO SRL | 281 m |
| COM.AUTO.H. SRL | 281 m |
| MODERN GENERAL SERVICE S.R.L. | 281 m |
| NORDEST MOTORS CARS S.R.L. | 281 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8553 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Botoşani
| 3671736 | BAXON IMPEX SRL |
| 5178387 | SAFIR IMPEX SRL |
| 10908224 | PILOT SRL |
| 17621584 | AUTOEXAM SRL |
| 17776171 | DOMOSTAR SRL |
| 18231970 | BBC TOUR SRL |
| 19066286 | SEMAFORUL SRL |
| 19113400 | APETOUR COSMIN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25