FAST FUTURE DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 33418833 · J2014000801022
FAST FUTURE DEVELOPMENT S.R.L. are CUI 33418833, nr. de înregistrare J2014000801022, înmatriculată pe 24.07.2014. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 92.500 lei, profit net 46.072 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 93 mii lei · mediana 172 mii lei | 54% din mediană |
| Profit net | 46 mii lei · mediana 31 mii lei | 146% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 49.8% · mediana 23.7% | 210% din mediană |
| Cifră pe salariat | 93 mii lei · mediana 176 mii lei | 53% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 92.500 | 33.800 | 23.053 | — | — | — | 54.264 | 54.814 | 63.670 | 54.808 | 101.955 | 13.681 |
| Venituri totale | 92.500 | 33.836 | 23.053 | 0 | 0 | 0 | 54.265 | 54.814 | 63.699 | 54.809 | 101.955 | 13.681 |
| Cheltuieli totale | 36.700 | 32.452 | 13.790 | 0 | 7.626 | 30.978 | 51.684 | 26.435 | 45.331 | 38.953 | 106.345 | 21.490 |
| Profit / pierdere brută | 55.800 | 1.384 | 9.263 | 0 | -7.626 | -30.978 | 2.581 | 28.379 | 18.368 | 15.856 | -4.390 | -7.809 |
| Profit / pierdere netă | 46.072 | 724 | 7.232 | 0 | -7.626 | -30.978 | 953 | 26.734 | 15.556 | 13.476 | -7.449 | -8.220 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 121 | 313 | 326 | 932 |
| Active circulante | 60.940 | 7.357 | 15.103 | 2.646 | 2.646 | 10.272 | 43.166 | 42.884 | 19.300 | 9.384 | 24.365 | 26.113 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1.483 | 3.710 | 9.800 |
| Creanțe | 48.423 | 7.140 | 5.056 | — | — | 1.285 | 11.181 | 6.181 | 6.181 | 800 | 9.167 | 16.224 |
| Casa și conturi la bănci | 12.517 | 217 | 10.047 | 2.646 | 2.646 | 8.987 | 31.985 | 36.703 | 13.119 | 7.101 | 11.488 | 89 |
| Cheltuieli în avans | 196 | 190 | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — |
| Datorii | 13.462 | 5.945 | 5.225 | 0 | 0 | 0 | 1.916 | 2.588 | 5.859 | 11.691 | 40.160 | 35.065 |
| Capitaluri proprii | 47.674 | 1.602 | 9.878 | 2.646 | 2.646 | 10.272 | 41.250 | 40.296 | 13.562 | -1.994 | -15.469 | -8.020 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 0 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 11.01.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FAST FUTURE DEVELOPMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2014000801022 |
| EUID | ROONRC.J2014000801022 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-07-24 |
| Sediu social | Str. Petru Maior, 2/32, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. PETRU MAIOR, NR.2/32 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DEPELMON SRL | aceeași clădire |
| EFRAIM COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| HELMUTH-EXPEDITION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| HOUSE OF COLORS BRAND S.R.L. | aceeași clădire |
| LINUCA SRL inactiv | aceeași clădire |
| LUKY L&M SRL | aceeași clădire |
| MNJ CONNECT STORE SRL | aceeași clădire |
| SMART BUSINESS AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| VERTERM CONSTRUCȚII S.R.L. | aceeași clădire |
| ANCESTRAL CARE S.R.L. | 21 m |
| C - SPEDITION EXPERIENCE S.R.L. | 21 m |
| CONS MINATI S.R.L. inactiv | 21 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 7020 | 2025 |
| 6831 | 2023 – 2024 |
| 7022 | 2017 – 2022 |
| 4644 | 2016 |
| 4642 | 2014 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Arad
| 1675057 | STOM SRL |
| 1716025 | COMIXT SA |
| 1716408 | LUX ROM SRL |
| 4842877 | EXPERT SA |
| 6058796 | CLASS TRADING CO SRL |
| 6930673 | ANDALTEO CCB SRL |
| 8342360 | ARCEREAL SRL |
| 9090996 | IDEA PRO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25