POKE RODESIGN SRL
CUI 33425814 · J13/1524/2014
POKE RODESIGN SRL are CUI 33425814, nr. de înregistrare J13/1524/2014, înmatriculată pe 28.07.2014. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2020: cifră de afaceri 126.679 lei, profit net 69.474 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 127 mii lei · mediana 199 mii lei | 64% din mediană |
| Profit net | 69 mii lei · mediana 3 mii lei | de 25× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 54.8% · mediana 1.6% | de 34× mediana |
| Cifră pe salariat | 127 mii lei · mediana 224 mii lei | 57% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 126.679 | 126.679 | 119.945 | 219.829 | 188.927 | 84.306 |
| Venituri totale | 127.681 | 127.681 | 138.295 | 222.829 | 188.927 | 84.306 |
| Cheltuieli totale | 56.941 | 56.941 | 71.183 | 92.384 | 86.187 | 4.062 |
| Profit / pierdere brută | 70.740 | 70.740 | 67.112 | 130.445 | 102.740 | 80.244 |
| Profit / pierdere netă | 69.474 | 69.474 | 65.908 | 128.240 | 100.851 | 77.714 |
| Active imobilizate | 20.417 | 20.417 | 32.667 | 44.917 | — | — |
| Active circulante | 474.081 | 474.081 | 368.872 | 293.701 | 177.822 | 76.971 |
| Stocuri | 2.813 | 2.813 | 1 | — | — | 22 |
| Creanțe | — | — | — | — | 50.000 | 65.000 |
| Casa și conturi la bănci | 471.268 | 471.268 | 368.871 | 293.701 | 127.822 | 11.949 |
| Datorii | 53.054 | 53.054 | 29.569 | 32.556 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 441.444 | 441.444 | 371.970 | 306.062 | 177.822 | 76.971 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.07.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | POKE RODESIGN SRL |
| Nr. reg. com. | J13/1524/2014 |
| EUID | ROONRC.J13/1524/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-07-28 |
| Sediu social | Str. Mihu Copilu, 3, LOT 1, CONSTRUCȚIA C1, CAMERA 1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MIHU COPILU, NR.3, LOT 1, CONSTRUCȚIA C1, CAMERA 1 |
| Telefon | 0762415143 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADELEX MARCY SRL | aceeași clădire |
| COLOSSEUM OPTIM S.R.L. | aceeași clădire |
| IRIS SHIPPING S.R.L. | aceeași clădire |
| JOSHUA LEADER INVEST SRL | aceeași clădire |
| M.D.A. OPTIMUM STORE S.R.L. | aceeași clădire |
| SHARK CURIER SRL inactiv | aceeași clădire |
| STERIDO HOUSE S.R.L. inactiv | 35 m |
| BLACK SEA SHIP MANAGEMENT SRL | 49 m |
| GO FORWARD S.R.L. | 49 m |
| INTECH COMPUTERS SRL | 49 m |
| SRG LEADER QUALITY SRL inactiv | 67 m |
| SIM SIM SRL | 84 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2015 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25