DENT M HOUSE SRL
CUI 33444468 · J2014002323124
DENT M HOUSE SRL are CUI 33444468, nr. de înregistrare J2014002323124, înmatriculată pe 01.08.2014. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 1.441.071 lei, profit net 191.759 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,4 mil lei · mediana 220 mii lei | 656% din mediană |
| Profit net | 192 mii lei · mediana 40 mii lei | 478% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 13.3% · mediana 22.2% | 60% din mediană |
| Cifră pe salariat | 480 mii lei · mediana 202 mii lei | 238% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.441.071 | 1.246.617 | 951.733 | 917.743 | 875.040 | 629.029 | 832.073 | 683.332 | 531.205 | 347.754 | 14.240 | 1.750 |
| Venituri totale | 1.441.306 | 1.246.627 | 951.799 | 917.743 | 875.040 | 636.763 | 832.073 | 683.332 | 531.205 | 347.754 | 14.240 | 1.750 |
| Cheltuieli totale | 1.213.114 | 797.391 | 754.620 | 675.803 | 559.491 | 495.438 | 576.568 | 406.124 | 333.060 | 186.818 | 5.236 | 230 |
| Profit / pierdere brută | 228.192 | 449.236 | 197.179 | 241.940 | 315.549 | 141.325 | 255.505 | 277.208 | 198.145 | 160.936 | 9.004 | 1.520 |
| Profit / pierdere netă | 191.759 | 412.567 | 187.661 | 232.766 | 307.953 | 135.355 | 247.184 | 270.375 | 192.833 | 156.552 | 8.577 | 1.467 |
| Active imobilizate | 183.289 | 236.069 | 196.065 | 234.230 | 158.214 | 195.038 | 228.482 | 198.805 | 141.889 | 146.099 | 71.338 | 573 |
| Active circulante | 113.555 | 256.755 | 112.224 | 153.605 | 223.469 | 84.767 | 107.134 | 92.596 | 65.494 | 36.834 | 1.304 | 1.147 |
| Stocuri | 12.159 | — | — | — | — | 3.647 | 16.189 | 42.661 | 34.091 | 25.534 | 743 | 743 |
| Creanțe | 75.313 | 234.359 | 66.309 | 136.519 | 162.082 | 11.176 | — | 13.444 | — | 4.579 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 26.083 | 22.396 | 45.915 | 17.086 | 61.387 | 69.944 | 90.945 | 36.491 | 31.403 | 6.721 | 561 | 404 |
| Cheltuieli în avans | 1.181 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 106.026 | 80.017 | 120.388 | 154.829 | 73.490 | 144.210 | 88.192 | 20.786 | 14.310 | 26.141 | 62.398 | 53 |
| Capitaluri proprii | 191.999 | 412.807 | 187.901 | 233.006 | 308.193 | 135.595 | 247.424 | 270.615 | 193.073 | 156.792 | 10.244 | 1.667 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 5 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 7 | 3 | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.08.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENT M HOUSE SRL |
| Nr. reg. com. | J2014002323124 |
| EUID | ROONRC.J2014002323124 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-08-01 |
| Sediu social | Str. Milcov, 20, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MILCOV, NR.20 |
| Telefon | 0264429609 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DENT HOUSE FACTORY S.R.L. | aceeași clădire |
| CM TRANSILVANIA SRL | aceeași clădire |
| CRINUTZA ART SRL | aceeași clădire |
| ADA TECH CONSULT S.R.L. | 23 m |
| ECHINOX EDITURA SRL | 23 m |
| EXPERTCON SERV SRL | 43 m |
| ACME BUSINESS SOLUTIONS SRL inactiv | 55 m |
| LARIX IMPEX SRL | 60 m |
| PALUCARA S.R.L. inactiv | 60 m |
| ROMCART IMPEX SRL | 60 m |
| CASIAN CAR SERVICE S.R.L. | 62 m |
| CLEDO CAPITAL S.R.L. | 62 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Cluj
| 213939 | DENTA POP SRL |
| 246537 | SANO PRAX SRL |
| 251606 | B D COMPLEX STOMATOLOGIC SRL |
| 2878238 | DSDCLINIC SRL |
| 2896714 | ART DENTAL SRL |
| 3745493 | AVICENA SRL |
| 3879592 | IVLADIS COMEXIM SRL |
| 4215568 | PASC & COMP SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25