SLANEY DTG SRL
CUI 33458676 · J12/2367/2014 · radiată
SLANEY DTG SRL are CUI 33458676, nr. de înregistrare J12/2367/2014, înmatriculată pe 06.08.2014. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2022: cifră de afaceri 2.050 lei, pierdere netă 37.265 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2 mii lei · mediana 158 mii lei | 1% din mediană |
| Profit net | -37 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -1817.8% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 2 mii lei · mediana 175 mii lei | 1% din mediană |
Comparat cu 94.304 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.050 | 26.310 | 75.265 | 57.400 | 33.450 | 23.400 | 36.275 | 124.559 | 31.900 |
| Venituri totale | 2.050 | 26.310 | 75.265 | 57.400 | 33.450 | 23.400 | 36.275 | 124.559 | 31.900 |
| Cheltuieli totale | 39.294 | 37.398 | 42.259 | 41.566 | 42.664 | 12.893 | 32.678 | 78.454 | 17.639 |
| Profit / pierdere brută | -37.244 | -11.088 | 33.006 | 15.834 | -9.214 | 10.507 | 3.597 | 46.105 | 14.261 |
| Profit / pierdere netă | -37.265 | -11.319 | 32.264 | 15.260 | -9.847 | 9.805 | 2.507 | 42.368 | 13.309 |
| Active imobilizate | 185 | 185 | 185 | 185 | 185 | 186 | 186 | 186 | 371 |
| Active circulante | 32.031 | 103.555 | 115.316 | 80.889 | 63.112 | 58.805 | 58.236 | 59.684 | 34.994 |
| Stocuri | 30.720 | 30.720 | 30.720 | 30.720 | 30.720 | 30.720 | 30.672 | 41.045 | 9.236 |
| Creanțe | 215 | 565 | 215 | -910 | 2.921 | 3.820 | 1.650 | 2.250 | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 1.096 | 72.270 | 84.381 | 51.079 | 29.471 | 24.265 | 25.914 | 16.389 | 25.558 |
| Cheltuieli în avans | 266 | 266 | 266 | 266 | 266 | 266 | 266 | 266 | — |
| Datorii | 19.884 | 12.143 | 12.584 | 10.421 | 8.201 | -7.980 | 1.257 | 5.212 | 21.856 |
| Capitaluri proprii | 12.598 | 91.863 | 103.183 | 70.919 | 55.362 | 67.237 | 57.431 | 54.924 | 13.509 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 22.02.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SLANEY DTG SRL |
| Nr. reg. com. | J12/2367/2014 |
| EUID | ROONRC.J12/2367/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-08-06 |
| Sediu social | Str. Iuliu Maniu, 21, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. IULIU MANIU, NR.21, AP.2 |
| Telefon | 0752323078 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADOREMUS SRL | aceeași clădire |
| AFUMĂTURA S.R.L. | aceeași clădire |
| AGORA CONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALESSIA LEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALLISWELL S.R.L. | aceeași clădire |
| ANGELIC BEAUTY & CARE S.R.L. | aceeași clădire |
| ARIC AGENTIA ROMANA DE INTERMEDIERI SI CONSULTANTA SRL | aceeași clădire |
| ATA QUALITY BUILDING CONTRACTORS S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIER DES BEAUX ARTS CENTRE SRL | aceeași clădire |
| BEAUTY & MORE SRL inactiv | aceeași clădire |
| BIG TENT S.R.L. | aceeași clădire |
| CASA CAMINO SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2014 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (34)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25