MARY & FLORY TRANS S.R.L.
CUI 3351588 · J32/337/1993
MARY & FLORY TRANS S.R.L. are CUI 3351588, nr. de înregistrare J32/337/1993, înmatriculată pe 17.02.1993. Sediul social e în Sat Moşna, Comuna Moşna, jud. Sibiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4781. În 2025: cifră de afaceri 24.935 lei, pierdere netă 103.249 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 25 mii lei · mediana 199 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | -103 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -414.1% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 12 mii lei · mediana 224 mii lei | 6% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 24.935 | 75.302 | 27.140 | 16.593 | 162.561 | 38.700 | 79.679 | 154.847 | 361.076 | 211.070 | 41.652 | 59.390 | 66.875 | 47.882 | 65.583 |
| Venituri totale | 24.935 | 75.302 | 27.440 | 16.600 | 162.566 | 38.717 | 79.680 | 154.855 | 361.076 | 211.070 | 41.652 | 59.393 | 66.875 | 51.888 | 66.133 |
| Cheltuieli totale | 128.184 | 74.796 | 70.223 | 49.725 | 152.066 | 120.394 | 178.868 | 218.163 | 340.289 | 252.486 | 93.004 | 87.135 | 126.286 | 112.675 | 103.466 |
| Profit / pierdere brută | -103.249 | 506 | -42.783 | -33.125 | 10.500 | -81.677 | -99.188 | -63.308 | 20.787 | -41.416 | -51.352 | -27.742 | -59.411 | -60.787 | -37.333 |
| Profit / pierdere netă | -103.249 | 425 | -46.149 | -33.291 | 10.500 | -81.964 | -99.985 | -64.856 | 15.862 | -43.667 | -52.592 | -29.524 | -61.376 | -60.787 | -37.333 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | 104 | 104 | — | 0 | 27.569 | 64.313 | 101.057 | — | 0 | 16.448 | 34.391 |
| Active circulante | 23.057 | 8.556 | 389 | 57.806 | 151.566 | 152.557 | 132.914 | 88.219 | 102.006 | 178.236 | 92.607 | 37.292 | 36.358 | 32.797 | 3.748 |
| Stocuri | 16.724 | 447 | — | 16.631 | 4.717 | 94.783 | 79.060 | 35.686 | 31.537 | 122.759 | 77.938 | 34.047 | 30.201 | 29.393 | 2.681 |
| Creanțe | 5.515 | 2.444 | — | 41.128 | 43.382 | 53.737 | 48.570 | 43.096 | 3.466 | 12.399 | 11.905 | 2.802 | 5.926 | 2.242 | — |
| Casa și conturi la bănci | 818 | 5.665 | 389 | 47 | 103.467 | 4.037 | 5.284 | 9.437 | 67.003 | 43.078 | 2.764 | 443 | 231 | 1.162 | 1.067 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 0 | 1.298 | 14.401 | 16.103 | 16.983 | 20.450 | — | 0 | 514 | 2.901 |
| Datorii | 769.396 | 651.221 | 643.478 | 654.746 | 715.319 | 726.810 | 626.397 | 494.820 | 473.022 | 602.738 | 513.653 | 284.239 | 253.781 | 205.807 | 136.301 |
| Capitaluri proprii | -746.339 | -642.665 | -643.089 | -596.940 | -563.649 | -574.149 | -492.185 | -392.200 | -327.344 | -343.206 | -299.539 | -246.947 | -217.423 | -156.048 | -95.261 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.02.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 4781 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARY & FLORY TRANS SRL |
| Nr. reg. com. | J32/337/1993 |
| EUID | ROONRC.J32/337/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-02-17 |
| Sediu social | 621, Sat Moşna Com. Moşna, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, SAT MOŞNA COM. MOŞNA, NR.621 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2024 – 2025 |
| 4781 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Sibiu
| 776908 | PORSIB SRL |
| 790864 | VILORA SRL |
| 793135 | VICTORIA SERVICE SRL |
| 2684096 | GAMMIS SRL |
| 3351243 | EMILIAN SRL |
| 10730363 | EMILIAN IMPEX SRL |
| 13555836 | AUTOHAUS HUBER SRL |
| 13671857 | PLATINIUM SMART S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25