Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MIHMETAL BEST SRL

CUI 33544190 · J40/10228/2014

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MIHMETAL BEST SRL are CUI 33544190, nr. de înregistrare J40/10228/2014, înmatriculată pe 03.09.2014. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 2511. În 2016: cifră de afaceri 296.306 lei, profit net 187.435 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2017)
+1 Activă de 12 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net -1 mii lei · mediana 7 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 296 mii lei
2014: 110 mii lei 142015: 207 mii lei 152016: 296 mii lei 16
Profit net -1 mii lei
2014: 75 mii lei 142015: 92 mii lei 152016: 187 mii lei 162017: -1 mii lei 17
Salariați 6
2015: 6 15
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2017201620152014
Cifra de afaceri netă—296.306207.034109.835
Venituri totale0296.306207.034109.835
Cheltuieli totale1.397106.236108.73331.846
Profit / pierdere brută-1.397190.07098.30177.989
Profit / pierdere netă-1.397187.43592.09074.694
Active circulante366.214368.919193.17093.206
Creanțe293.096293.096186.05187.820
Casa și conturi la bănci73.11875.8237.1195.386
Datorii13.19114.50026.18618.312
Capitaluri proprii353.023354.419166.98474.894
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați——6—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 03.09.2014
Organ fiscalAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
CAEN principal2511
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMIHMETAL BEST SRL
Nr. reg. com.J40/10228/2014
EUIDROONRC.J40/10228/2014
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2014-09-03
Sediu socialAleea Compozitorilor, 22, CAMERA 4, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALEEA COMPOZITORILOR, NR.22, CAMERA 4, BL.F11, SC.B, ET.1, AP.25
Telefon0722462593
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
CEKIN COMIMPEX SRL inactiv aceeași clădire
CONF.MET.IZ SRL inactiv aceeași clădire
DIGITAL WORK TECHNOLOGY SRL inactiv aceeași clădire
DK TONA SRL-D inactiv aceeași clădire
EQUIPO PREMIUM S.R.L. aceeași clădire
EXPERT GARDEN SERVICES SRL aceeași clădire
FAST MEDICAL SERVICES S.R.L. aceeași clădire
GEMINI ISTRATE S.R.L. inactiv aceeași clădire
LGI TOPCAD SRL aceeași clădire
METRIC PERFORMANCE S.R.L. aceeași clădire
PRIME PARTNER S.R.L. aceeași clădire
PRO TRANS 2001 SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

25112014 – 2017

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (15)

Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

431682 SILION SRL
13947694 PRO TRANS 2001 SRL
17978162 SIM IMOB MEDIA TOURING SRL
30726871 DK TONA SRL-D inactiv
31397793 CONF.MET.IZ SRL inactiv
33860850 DIGITAL WORK TECHNOLOGY SRL inactiv
34073864 VIRTUAL SOFTWARE SOLUTIONS SRL inactiv
36858600 STAMIROM PROSPER SRL inactiv
38659557 FAST MEDICAL SERVICES S.R.L.
39820324 ROBOTESCU S.R.L.
42934230 EQUIPO PREMIUM S.R.L.
49149197 ULTRA DENTAL S.R.L.

CAEN autorizat (4)

2511251246494672

Alte firme din Bucureşti

13558 LIZAL PROD SRL
18180 ROMPIC GRUP SRL
19330 SERVICE METAL CONFEX SRL
34810 RANCEANU SERVICE SRL
335910 NISAL COM SRL
342607 ECOLOGING SRL
369360 NUCLEAR PRODIMPEX SRL
388108 PROMETCO SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25