CIRRUS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 33559387 · J2014010383400
CIRRUS CONSTRUCT S.R.L. are CUI 33559387, nr. de înregistrare J2014010383400, înmatriculată pe 08.09.2014. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4221. În 2025: cifră de afaceri 1.669.067 lei, profit net 381.804 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,7 mil lei · mediana 221 mii lei | 755% din mediană |
| Profit net | 382 mii lei · mediana 19 mii lei | de 20× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | 22.9% · mediana 9.3% | 246% din mediană |
| Cifră pe salariat | 556 mii lei · mediana 141 mii lei | 394% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.669.067 | — | 8.500 | 4.200 | 20.000 | 14.713 | 9.705 | 1.905 | 8.115 | 7.053 | 51.130 | 44.697 |
| Venituri totale | 1.669.567 | 0 | 8.500 | 4.200 | 20.000 | 14.713 | 10.278 | 1.905 | 8.115 | 7.065 | 59.714 | 44.713 |
| Cheltuieli totale | 1.215.089 | 2.155 | 7.075 | 14.862 | 16.197 | 9.080 | 5.788 | 4.962 | 4.994 | 14.777 | 56.277 | 33.887 |
| Profit / pierdere brută | 454.478 | -2.155 | 1.425 | -10.662 | 3.803 | 5.633 | 4.490 | -3.057 | 3.121 | -7.712 | 3.437 | 10.826 |
| Profit / pierdere netă | 381.804 | -2.155 | 715 | -10.788 | 3.203 | 5.210 | 4.182 | -3.115 | 2.878 | -7.926 | 1.646 | 9.485 |
| Active imobilizate | 279.720 | — | — | — | — | — | — | — | — | 517 | 2.005 | 1.654 |
| Active circulante | 740.638 | 3.684 | 5.688 | 4.994 | 16.331 | 13.485 | 7.408 | 4.588 | 7.615 | 4.308 | 11.023 | 19.513 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 142 | 326 | 1.015 | 2.925 | — |
| Creanțe | 716.522 | 269 | 1.323 | 248 | 248 | 6.261 | 248 | 738 | 737 | 752 | 363 | 10.456 |
| Casa și conturi la bănci | 24.116 | 3.415 | 4.365 | 4.746 | 16.083 | 7.224 | 7.160 | 3.708 | 6.552 | 2.541 | 7.735 | 9.057 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 263 | — | — | — |
| Datorii | 638.314 | 150 | 0 | 21 | 569 | 926 | 59 | 1.420 | 1.595 | 1.420 | 1.697 | 11.482 |
| Capitaluri proprii | 382.044 | 3.534 | 5.688 | 4.973 | 15.762 | 12.559 | 7.349 | 3.168 | 6.283 | 3.405 | 11.331 | 9.685 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Mar 01 2025 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.09.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4221 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CIRRUS CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2014010383400 |
| EUID | ROONRC.J2014010383400 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-09-08 |
| Sediu social | Bld. Mareşal Alexandru Averescu, 15, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU, NR.15, ET.2, AP.4 |
| Telefon | 0724561707 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BACKLINK VISION S.R.L. | aceeași clădire |
| CIRRUS PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| CREDIT PENTRU FIECARE IFN S.A. | aceeași clădire |
| EN-CORE RO 1 S.R.L. | aceeași clădire |
| EN-CORE RO 2 S.R.L. | aceeași clădire |
| JACKPOT VISION S.R.L. | aceeași clădire |
| CELILO GROUP MEDIA INC.PORTLAND - SUCURSALA BUCURESTI inactiv | aceeași clădire |
| CLINICANA SRL inactiv | aceeași clădire |
| GENERAL CAPITAL TEAM S.R.L. | 32 m |
| LOTUS - MED SRL | 32 m |
| NIDOR CARE S.R.L. | 32 m |
| NIDOR MEDICAL CARE S.R.L. | 32 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4221 | 2024 – 2025 |
| 128 | 2014 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (108)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25