UDREAVET CONSULT SRL
CUI 33600389 · J2014002725232
UDREAVET CONSULT SRL are CUI 33600389, nr. de înregistrare J2014002725232, înmatriculată pe 19.09.2014. Sediul social e în Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7500. În 2025: cifră de afaceri 795.141 lei, pierdere netă 209.991 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 795 mii lei · mediana 172 mii lei | 462% din mediană |
| Profit net | -210 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -26.4% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 398 mii lei · mediana 176 mii lei | 226% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 795.141 | 751.167 | 805.211 | 608.832 | 495.934 | 453.484 | 252.081 | 243.704 | 327.141 | 199.953 | 122.051 | 7.271 |
| Venituri totale | 945.141 | 851.350 | 1.105.211 | 608.853 | 495.934 | 453.484 | 252.081 | 243.704 | 327.141 | 199.953 | 122.259 | 7.271 |
| Cheltuieli totale | 1.139.547 | 1.052.143 | 797.748 | 563.423 | 675.301 | 441.184 | 203.609 | 224.223 | 301.464 | 238.248 | 144.948 | 17.358 |
| Profit / pierdere brută | -194.406 | -200.793 | 307.463 | 45.430 | -179.367 | 12.300 | 48.472 | 19.481 | 25.677 | -38.295 | -22.689 | -10.087 |
| Profit / pierdere netă | -209.991 | -222.775 | 296.631 | 39.634 | -184.327 | 8.497 | 45.951 | 17.043 | 22.377 | -42.295 | -26.356 | -10.312 |
| Active imobilizate | 15.890 | 27.948 | 21.408 | 28.615 | 21.025 | 4.280 | 8.230 | 12.181 | 16.132 | — | — | — |
| Active circulante | 292.950 | 589.541 | 911.258 | 901.719 | 624.135 | 560.366 | 290.672 | 173.097 | 75.264 | 33.390 | 4.191 | 1.113 |
| Stocuri | 161.913 | 566.447 | 862.915 | 831.402 | 567.543 | 524.046 | 283.231 | 170.508 | 70.829 | 30.737 | 1.564 | — |
| Creanțe | 41.528 | 8.642 | 35.062 | 68.956 | 50.817 | 33.584 | 2.977 | 1.148 | 866 | 866 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 89.509 | 14.452 | 13.281 | 1.361 | 5.775 | 2.736 | 4.464 | 1.441 | 3.569 | 1.787 | 2.627 | 1.113 |
| Datorii | 574.562 | 673.220 | 765.622 | 1.059.921 | 814.381 | 549.540 | 292.293 | 224.621 | 147.781 | 112.153 | 40.659 | 11.225 |
| Capitaluri proprii | -265.722 | -55.731 | 167.044 | -129.587 | -169.221 | 15.106 | 6.609 | -39.343 | -56.385 | -78.763 | -36.468 | -10.112 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.09.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 7500 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | UDREAVET CONSULT SRL |
| Nr. reg. com. | J2014002725232 |
| EUID | ROONRC.J2014002725232 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-09-19 |
| Sediu social | Str. Mărăşeşti, 23, Sat Brăneşti Com. Brăneşti, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT BRĂNEŞTI COM. BRĂNEŞTI, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.23 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMBIANT B PRODCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARCOIRIS EXCLUSIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| LA MANGALE EXPRES SRL inactiv | aceeași clădire |
| MAXNON MARKET SRL | aceeași clădire |
| CUPTORUL LU' IONICĂ S.R.L. inactiv | 77 m |
| FUNKY STYLE SRL inactiv | 77 m |
| HAMMER SPEDITION INTERNATIONAL S.R.L. inactiv | 166 m |
| AUTO GEMINI SRL | 246 m |
| ANA GURI SRL inactiv | 296 m |
| CELIA AMG S.R.L. inactiv | 296 m |
| IANABYINA SPIRIT S.R.L. inactiv | 296 m |
| RAMY INTERNATIONAL TRADING S.R.L. | 296 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7500 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25