ROOFING - DACHDECKEREI SRL
CUI 33613095 · J2/976/2014
ROOFING - DACHDECKEREI SRL are CUI 33613095, nr. de înregistrare J2/976/2014, înmatriculată pe 23.09.2014. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4391. În 2025: cifră de afaceri 39.610 lei, pierdere netă 16.610 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 40 mii lei · mediana 221 mii lei | 18% din mediană |
| Profit net | -17 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -41.9% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 40 mii lei · mediana 141 mii lei | 28% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 39.610 | 33.090 | — | — | — | 3.108 | — | 4.922 | 40.459 | 101.051 | 62.735 | 28.790 |
| Venituri totale | 39.610 | 33.090 | 0 | 0 | 0 | 3.108 | 0 | 4.922 | 40.459 | 101.051 | 62.743 | 28.790 |
| Cheltuieli totale | 56.220 | 32.776 | — | — | — | 3.108 | — | 7.073 | 11.618 | 42.086 | 23.215 | 281 |
| Profit / pierdere brută | -16.610 | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2.151 | 28.841 | 58.965 | 39.528 | 28.509 |
| Profit / pierdere netă | -16.610 | 265 | 0 | 0 | 0 | -93 | 0 | -2.151 | 27.627 | 55.933 | 37.645 | 27.645 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 1.198 |
| Active circulante | 14.029 | 26.669 | 153.859 | 150.751 | 150.751 | 150.751 | 150.750 | 150.751 | 153.271 | 123.347 | 66.213 | 27.511 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 50 |
| Creanțe | 240 | — | 33.015 | 29.907 | 29.907 | 29.907 | 29.907 | 29.908 | 28.809 | 9.518 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 13.789 | 26.669 | 120.844 | 120.844 | 120.844 | 120.844 | 120.843 | 120.843 | 124.462 | 113.829 | 66.213 | 27.461 |
| Datorii | 14.885 | 10.915 | 7.033 | 3.925 | 3.925 | 3.925 | 3.831 | 3.832 | 4.201 | 1.904 | 704 | 864 |
| Capitaluri proprii | -856 | 15.754 | 146.826 | 146.826 | 146.826 | 146.826 | 146.919 | 146.919 | 149.070 | 121.443 | 65.509 | 27.845 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.09.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 4391 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROOFING - DACHDECKEREI SRL |
| Nr. reg. com. | J02/976/2014 |
| EUID | ROONRC.J2/976/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-09-23 |
| Sediu social | Str. Constantin Brâncoveanu, 77A, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.77A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| TESECO SERVIS SRL inactiv | 15 m |
| AUTO ALCARA SRL inactiv | 29 m |
| DEALDA BUJAC SRL inactiv | 31 m |
| SINODA ASA SRL inactiv | 31 m |
| ROMANETH B.V. SRL | 41 m |
| M&DNZ MAISON DE BEAUTE S.R.L. | 56 m |
| ADICRIA GROUP CONSULTING S.R.L. | 62 m |
| EMART STUDIO CONSULTING SRL inactiv | 62 m |
| JURGELEA LORE-MIR SRL | 62 m |
| MIRECOSMI STAR 2018 S.R.L. | 62 m |
| FANTRANS SAFETY FIDES SRL | 64 m |
| NORDIVIO ECOM S.R.L. | 102 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4399 | 2024 – 2025 |
| 4391 | 2014 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25