LG MEDIA ENTERPRISES SRL
CUI 33688152 · J2014002968231
LG MEDIA ENTERPRISES SRL are CUI 33688152, nr. de înregistrare J2014002968231, înmatriculată pe 14.10.2014. Sediul social e în Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6421. În 2023: cifră de afaceri 137.766 lei, profit net 95.866 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 11 mil lei · mediana 23 mii lei | de 475× mediana |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 14.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 137.766 | — | — | — | — | 46.430 | — | 20.000 | 150.000 | 0 |
| Venituri totale | 11.064.391 | 10.313.067 | 137.766 | 58.315 | 0 | 263.414 | 980.000 | 46.430 | 567.423 | 485.500 | 150.000 | 0 |
| Cheltuieli totale | 293.571 | 18.015 | 40.687 | 34.340 | 31.090 | 30.178 | 28.464 | 26.528 | 5.872 | 2.836 | 6.239 | 7.146 |
| Profit / pierdere brută | 10.770.820 | 10.295.052 | 97.079 | 23.975 | -31.090 | 233.236 | 951.536 | 19.902 | 561.551 | 482.664 | 143.761 | -7.146 |
| Profit / pierdere netă | 10.770.820 | 10.257.645 | 95.866 | 23.975 | -31.090 | 230.865 | 941.736 | 19.438 | 555.877 | 482.064 | 139.261 | -7.146 |
| Active imobilizate | 4.392.740 | 45.900 | 45.900 | 45.900 | 46.120 | 46.120 | 46.610 | 85.760 | 85.590 | 3.940 | 4.180 | 910 |
| Active circulante | 7.144.457 | 11.128.558 | 187.031 | 90.759 | 256.308 | 286.970 | 914.900 | 141.661 | 477.159 | 536.856 | 202.853 | 63.636 |
| Creanțe | 4.190.124 | 10.037.172 | 18.798 | 18.633 | 33.633 | 33.633 | 33.633 | 33.633 | 33.633 | 55.663 | 125.663 | 51.063 |
| Casa și conturi la bănci | 1.954.333 | 1.091.386 | 168.233 | 72.126 | 222.675 | 253.337 | 881.267 | 108.028 | 443.526 | 481.193 | 77.190 | 12.573 |
| Cheltuieli în avans | 1.573 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.587 | 787.253 | 103.370 | 102.965 | 2.709 | 2.280 | 19.460 | 2.454 | 7.220 | 41 | 74.658 | 71.492 |
| Capitaluri proprii | 11.537.183 | 10.387.205 | 129.561 | 33.694 | 299.719 | 330.810 | 942.050 | 224.967 | 555.529 | 540.755 | 132.375 | -6.946 |
| Capital subscris vărsat | 5.000 | 260 | 260 | 260 | 260 | 260 | 260 | 260 | 260 | 260 | 260 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.10.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea |
| CAEN principal | 6421 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LG MEDIA ENTERPRISES SRL |
| Nr. reg. com. | J2014002968231 |
| EUID | ROONRC.J2014002968231 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-10-14 |
| Sediu social | Str. Viitorului, 43B, Camera nr. 2, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT CORBEANCA COM. CORBEANCA, STR. VIITORULUI, NR.43B, CAMERA NR. 2, ET.1 |
| Telefon | 0729918079 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACELINE FURNITURE S.R.L. | aceeași clădire |
| ASIDE MCD S.R.L. | aceeași clădire |
| BROTHERHOOW S.R.L. | aceeași clădire |
| BUSY PLAY G.S. S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CODRUTA MUSIC S.R.L. | aceeași clădire |
| CREATIVE NOOK S.R.L. | aceeași clădire |
| CREATIVE PIXELS DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| D&A ARCHITECTURAL FACADES S.R.L. | aceeași clădire |
| D&A BUILDING ENVELOPE S.R.L. | aceeași clădire |
| ECORALE RECICLARE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IDEAFLOW S.R.L. | aceeași clădire |
| ITP AUTO TEST S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6421 | 2025 |
| 6420 | 2014 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08