TINCAPITAL SRL
CUI 33712633 · J26/958/2014
TINCAPITAL SRL are CUI 33712633, nr. de înregistrare J26/958/2014, înmatriculată pe 21.10.2014. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 731.804 lei, profit net 236.739 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 732 mii lei · mediana 172 mii lei | 425% din mediană |
| Profit net | 237 mii lei · mediana 31 mii lei | 752% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 32.4% · mediana 23.7% | 137% din mediană |
| Cifră pe salariat | 732 mii lei · mediana 176 mii lei | 416% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 731.804 | 681.777 | 607.942 | 518.000 | 548.541 | 530.225 | 528.360 | 512.268 | 451.204 | 396.565 | 366.445 | 0 |
| Venituri totale | 733.724 | 681.777 | 607.942 | 518.019 | 548.541 | 530.226 | 528.360 | 512.268 | 451.204 | 400.213 | 371.766 | 0 |
| Cheltuieli totale | 475.413 | 440.273 | 435.294 | 367.648 | 398.218 | 356.599 | 303.029 | 361.456 | 273.072 | 238.143 | 219.127 | 13.111 |
| Profit / pierdere brută | 258.311 | 241.504 | 172.648 | 150.371 | 150.323 | 173.627 | 225.331 | 150.812 | 178.132 | 162.070 | 152.639 | -13.111 |
| Profit / pierdere netă | 236.739 | 221.460 | 166.690 | 145.294 | 144.947 | 168.663 | 220.047 | 145.689 | 173.620 | 154.066 | 128.108 | -13.111 |
| Active imobilizate | 72.164 | 25.961 | 39.369 | 28.020 | 30.445 | 20.036 | 15.038 | 11.838 | 9.345 | 13.591 | 9.758 | 1.254 |
| Active circulante | 283.667 | 224.230 | 180.845 | 139.318 | 140.687 | 195.432 | 247.120 | 178.778 | 190.005 | 187.602 | 161.901 | 30.611 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 29 | 29 | 29 | 35 | 29 | 2.888 |
| Creanțe | 184.582 | 39.138 | 26.672 | 45.200 | 42.424 | 33.249 | 140.924 | 34.024 | 40.257 | 61.570 | 26.893 | 25 |
| Casa și conturi la bănci | 99.085 | 65.092 | 154.173 | 94.118 | 98.263 | 162.154 | 106.167 | 144.725 | 149.719 | 125.997 | 134.979 | 27.698 |
| Cheltuieli în avans | 6.321 | 1.486 | 4.099 | 620 | 1.249 | 1.546 | 1.069 | 1.622 | 2.023 | 1.949 | 1.460 | — |
| Datorii | 124.213 | 29.017 | 56.423 | 21.464 | 26.234 | 47.151 | 41.980 | 45.349 | 26.553 | 47.876 | 57.122 | 43.976 |
| Capitaluri proprii | 237.939 | 222.660 | 167.890 | 146.494 | 146.147 | 169.863 | 221.247 | 146.889 | 174.820 | 155.266 | 115.997 | -12.111 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.10.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TINCAPITAL SRL |
| Nr. reg. com. | J26/958/2014 |
| EUID | ROONRC.J26/958/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-10-21 |
| Sediu social | Str. Tudor Vladimirescu, 65, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.65, AP.9 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DUOLEXACONT SRL | aceeași clădire |
| FOI STUDIO SRL | aceeași clădire |
| KALOS INFORMATION SYSTEMS SRL inactiv | aceeași clădire |
| LEXACONT SRL | aceeași clădire |
| LIVE LONG AND PROSPER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MEDIAFAMILY SRL | 20 m |
| NETSOFT SRL | 20 m |
| ALIVERA COM SRL inactiv | 34 m |
| COMDIN SRL | 34 m |
| EASYDATA ZONE SRL | 34 m |
| FIRST SOLUTION MANAGEMENT CONSULT S.R.L. inactiv | 34 m |
| BD PRO CONSTRUCT S.R.L. | 40 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25