MGV JUNIOR INTERNATIONAL ACTIV SRL
CUI 33730753 · J2014002082137
MGV JUNIOR INTERNATIONAL ACTIV SRL are CUI 33730753, nr. de înregistrare J2014002082137, înmatriculată pe 24.10.2014. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2024: cifră de afaceri 9.633 lei, pierdere netă 2.154 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 10 mii lei · mediana 158 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -22.4% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 9.633 | 34.071 | 37.325 | 51.186 | 35.051 | 43.202 | 33.478 | 30.417 | 34.893 | 30.755 | 1.516 |
| Venituri totale | 9.633 | 34.071 | 37.325 | 51.186 | 35.051 | 43.202 | 33.478 | 30.417 | 34.893 | 30.755 | 1.516 |
| Cheltuieli totale | 11.787 | 30.410 | 23.962 | 23.862 | 49.730 | 16.252 | 12.133 | 13.908 | 22.021 | 24.086 | 3.774 |
| Profit / pierdere brută | -2.154 | 3.661 | 13.363 | 27.324 | -14.679 | 26.950 | 21.345 | 16.509 | 12.872 | 6.669 | -2.258 |
| Profit / pierdere netă | -2.154 | 3.075 | 12.243 | 27.324 | -15.641 | 25.653 | 20.341 | 15.597 | 11.825 | 5.820 | -2.303 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 3.333 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 6.475 | 16.431 | 101.220 | 88.742 | 58.085 | 78.468 | 51.586 | 31.662 | 15.967 | 4.271 | 200 |
| Creanțe | 1.484 | 9.285 | 101.220 | 727 | 485 | 1.670 | 419 | 582 | 134 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.991 | 7.146 | — | 88.015 | 57.600 | 76.798 | 51.167 | 31.080 | 15.833 | 4.271 | 200 |
| Datorii | 5.314 | 13.116 | 234 | 0 | 0 | 1.409 | 180 | 597 | 499 | 554 | 2.303 |
| Capitaluri proprii | 1.161 | 3.315 | 100.986 | 88.742 | 61.418 | 77.059 | 51.406 | 31.065 | 15.468 | 3.717 | -2.103 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.10.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MGV JUNIOR INTERNATIONAL ACTIV SRL |
| Nr. reg. com. | J2014002082137 |
| EUID | ROONRC.J2014002082137 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-10-24 |
| Sediu social | Str. Cişmelei, 1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CIŞMELEI, NR.1, BL.1D, SC.D, ET.3, AP.145 |
| Telefon | 0740140637 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BULDO MAX CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| DUMENA GN SRL inactiv | aceeași clădire |
| LA MAISON DE EDEN INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| MAŢU & PUSI SRL | aceeași clădire |
| PARAPANOS IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| SUN NAILS STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| ZAHRAN BROTHERS S.R.L. | aceeași clădire |
| FOXY GLAM S.R.L. | 30 m |
| LIVE ELEVEN S.R.L. inactiv | 30 m |
| NYCKMEL TAX 22 SRL | 30 m |
| RAZVAN MIHALCEA SERVICE SOLUTIONS S.R.L. | 30 m |
| RIANNA STYLE ACTIV SRL inactiv | 30 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2014 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1869258 | M.G.M. COM TAXI SRL |
| 1870503 | INTERCOM SERVICE SRL |
| 1871347 | ROMARIS SRL |
| 1872300 | RALUCA M.P. SRL |
| 1873089 | ANCUTA T-III SRL |
| 1885725 | LAURAL SRL |
| 1887963 | SANCRIS SRL |
| 4514152 | NERVIL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-11-08