VALNIK IOVACONS SRL
CUI 33737859 · J28/556/2014
VALNIK IOVACONS SRL are CUI 33737859, nr. de înregistrare J28/556/2014, înmatriculată pe 28.10.2014. Sediul social e în Sat Mărunţei, Comuna Mărunţei, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 8292. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 188 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 26 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 372 | 13.894 | 19.145 | 12.927 | 5.189 | 4.375 | 216.692 | 235.124 | 176.328 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 372 | 13.894 | 19.145 | 12.927 | 5.189 | 4.375 | 216.692 | 238.454 | 176.328 | 20.387 |
| Cheltuieli totale | 0 | 0 | 3.150 | 14.146 | 68.438 | 28.553 | 14.962 | 26.612 | 18.654 | 21.296 | 16.943 | 2.894 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -2.778 | -252 | -49.293 | -15.626 | -9.773 | -22.237 | 198.038 | 217.158 | 159.385 | 17.493 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -2.815 | -668 | -49.407 | -15.841 | -9.849 | -22.313 | 194.071 | 214.168 | 155.156 | 16.881 |
| Active imobilizate | 77.087 | 77.087 | 77.087 | 77.087 | 77.087 | 77.087 | 78.774 | 78.774 | 78.202 | 18.343 | — | 525 |
| Active circulante | 32.461 | 32.461 | 32.461 | 37.858 | 34.059 | 42.045 | 31.185 | 462.675 | 503.727 | 368.673 | 173.323 | 21.793 |
| Stocuri | 22.064 | 22.064 | 22.064 | 26.963 | 11.216 | 16.603 | 6.277 | 6.277 | 2.762 | — | — | — |
| Creanțe | 8.054 | 8.054 | 8.054 | 10.251 | 21.134 | 21.134 | 23.453 | 447.293 | 271.130 | 76.110 | 61.626 | 5.174 |
| Casa și conturi la bănci | 2.343 | 2.343 | 2.343 | 644 | 1.709 | 4.308 | 1.455 | 9.105 | 229.835 | 292.563 | 111.697 | 16.619 |
| Datorii | 23.907 | 23.907 | 23.907 | 26.689 | 26.625 | 21.459 | 772 | 166 | 18.333 | 17.492 | 17.967 | 5.237 |
| Capitaluri proprii | 85.641 | 85.641 | 85.641 | 88.256 | 84.521 | 97.673 | 109.187 | 541.283 | 563.596 | 369.524 | 155.356 | 17.081 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.10.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 8292 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VALNIK IOVACONS SRL |
| Nr. reg. com. | J28/556/2014 |
| EUID | ROONRC.J28/556/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-10-28 |
| Sediu social | Str. Mihnea Turcitu, 11, Sat Mărunţei Com. Mărunţei, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT MĂRUNŢEI COM. MĂRUNŢEI, STR. MIHNEA TURCITU, NR.11 |
| Telefon | 0742296785 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8292 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08