FABRICA DE NET S.R.L.
CUI 33747151 · J2014012561400
FABRICA DE NET S.R.L. are CUI 33747151, nr. de înregistrare J2014012561400, înmatriculată pe 29.10.2014. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7312. În 2025: cifră de afaceri 6.052 lei, pierdere netă 17.142 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6 mii lei · mediana 172 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | -17 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -283.2% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.070 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.052 | 237.419 | 166.136 | 530 | 1.114 | 6.099 | 14.746 | 16.726 | 18.281 | 25.887 | 6.356 |
| Venituri totale | 6.052 | 240.358 | 174.481 | 530 | 1.114 | 6.099 | 14.783 | 16.726 | 18.281 | 25.887 | 6.356 |
| Cheltuieli totale | 23.194 | 91.117 | 49.731 | 12 | 2.035 | 189 | 1.442 | 5.787 | 63.156 | 96.099 | 47.458 |
| Profit / pierdere brută | -17.142 | 149.241 | 124.750 | 518 | -921 | 5.910 | 13.341 | 10.939 | -44.875 | -70.212 | -41.102 |
| Profit / pierdere netă | -17.142 | 125.863 | 124.750 | 502 | -954 | 5.727 | 12.897 | 10.772 | -45.058 | -70.471 | -41.293 |
| Active imobilizate | 397.600 | 397.600 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 35.840 | 430.232 | 165.777 | 7 | 7 | 7 | 7 | 969 | 1.071 | 1.486 | 218 |
| Creanțe | 35.101 | 430.168 | 165.777 | 7 | 7 | 7 | 7 | 1.007 | 1.007 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 739 | 64 | — | — | — | — | — | -38 | 64 | 1.486 | 218 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 320 | 248 |
| Datorii | 219.282 | 596.031 | 59.710 | 18.324 | 18.296 | 16.228 | 15.856 | 14.969 | 9.117 | 5.980 | 6.448 |
| Venituri în avans | 108.066 | 108.066 | 108.195 | 108.561 | 109.091 | 110.205 | 116.304 | 131.050 | 147.776 | 106.590 | 34.311 |
| Capitaluri proprii | 106.092 | 123.735 | -2.128 | -126.878 | -127.380 | -126.426 | -132.153 | -145.050 | -155.822 | -110.764 | -40.293 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | — | — | — | 0 | — | 0 | 2 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 20.01.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FABRICA DE NET S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2014012561400 |
| EUID | ROONRC.J2014012561400 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-10-29 |
| Sediu social | Bld. Nicolae Bălcescu, 17A, BIROU 5D, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD NICOLAE BĂLCESCU, NR.17A, BIROU 5D, ET.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BASCULANTA DIGITALA S.R.L. | aceeași clădire |
| BLOO DESIGN TRADE S.R.L. | aceeași clădire |
| BONOBOS COMMUNICATION SRL | aceeași clădire |
| EAD.RO INTERACTIVE SRL | aceeași clădire |
| ELEGANT COMAUTO HOUSE SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROPEAN DIGITAL EXCHANGE S.A. | aceeași clădire |
| EVO SPORT & EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| FINDME FINDYOU DIGITAL SRL | aceeași clădire |
| GURA SOLAR ENERGY SPV S.R.L. | aceeași clădire |
| LIFE IS LIFE.RO S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDIKA BROADCAST CHANNEL SRL | aceeași clădire |
| METEOR SA | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 7312 | 2023 – 2025 |
| 3511 | 2021 – 2022 |
| 6201 | 2019 – 2020 |
| 7311 | 2017 – 2018 |
| 6201 | 2015 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (24)
Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25