LUCMARNIK TRANS S.R.L.
CUI 33770600 · J2014000901337
LUCMARNIK TRANS S.R.L. are CUI 33770600, nr. de înregistrare J2014000901337, înmatriculată pe 05.11.2014. Sediul social e în Sat Bosanci, Comuna Bosanci, jud. Suceava. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 658.000 lei, profit net 118.833 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 658 mii lei · mediana 158 mii lei | 416% din mediană |
| Profit net | 119 mii lei · mediana 5 mii lei | de 23× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 18.1% · mediana 3.2% | 566% din mediană |
| Cifră pe salariat | 658 mii lei · mediana 175 mii lei | 377% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 658.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | 98.585 | 14.323 |
| Venituri totale | 660.607 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 101 | 270 | 11.303 | 195.605 | 15.252 |
| Cheltuieli totale | 521.963 | — | — | — | — | — | 256 | 7.837 | 37.932 | 132.546 | 25.079 |
| Profit / pierdere brută | 138.644 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -155 | -7.567 | -26.629 | 63.059 | -9.827 |
| Profit / pierdere netă | 118.833 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -155 | -7.567 | -26.968 | 61.087 | -10.257 |
| Active imobilizate | 0 | — | 452 | 452 | 452 | 452 | 452 | 452 | 781 | 27.768 | 31.214 |
| Active circulante | 217.128 | 15.172 | 14.720 | 14.720 | 14.720 | 14.720 | 14.720 | 14.906 | 24.684 | 73.132 | 21.773 |
| Stocuri | 8.470 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.993 |
| Creanțe | 207.246 | 13 | 498 | 498 | 498 | 498 | 498 | 492 | 236 | 6.283 | 3.591 |
| Casa și conturi la bănci | 1.412 | 15.159 | 14.222 | 14.222 | 14.222 | 14.222 | 14.222 | 14.414 | 24.448 | 66.849 | 14.189 |
| Cheltuieli în avans | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 11.542 |
| Datorii | 97.123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 2.571 | 51.038 | 75.754 |
| Capitaluri proprii | 120.005 | 15.172 | 15.172 | 15.172 | 15.172 | 15.172 | 15.172 | 15.327 | 22.894 | 49.862 | -11.225 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 3 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.11.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUCMARNIK TRANS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2014000901337 |
| EUID | ROONRC.J2014000901337 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-11-05 |
| Sediu social | Str. Pompier Gheorghe Colţuneac, 5, Sat Bosanci Com. Bosanci, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, SAT BOSANCI COM. BOSANCI, STR. POMPIER GHEORGHE COLŢUNEAC, NR.5 |
| Telefon | 0755569304 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BUCOVINA DENTAL TOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| FLY BEER S.R.L. | aceeași clădire |
| FLY MUSIC SRL | aceeași clădire |
| FLY SOUND S.R.L. | aceeași clădire |
| IMEDIA INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| LTT IMPEX S.R.L. | aceeași clădire |
| SARAMIDAY TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| REDA STORE S.R.L. inactiv | 96 m |
| MICEDOX SRL | 101 m |
| EDEN PMB BROKER DE ASIGURARE SRL inactiv | 129 m |
| ILISEI MED S.R.L. | 129 m |
| ANDY DENTAL S.R.L. | 150 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Suceava
| 713640 | OVI VALI SRL |
| 716981 | CREATIV PROD SRL |
| 716990 | M-SYSTEM SRL |
| 717278 | PRIMO SRL |
| 717448 | SEZON LUX IMPEX SRL |
| 718125 | FANTASY COM SRL |
| 723644 | DUMI ALEXCOM SRL |
| 727891 | VIRMUS PROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25