RAANDEVAS MOBILE GRUP SRL
CUI 33780727 · J2014001215178
RAANDEVAS MOBILE GRUP SRL are CUI 33780727, nr. de înregistrare J2014001215178, înmatriculată pe 07.11.2014. Sediul social e în Municipiul Tecuci, jud. Galaţi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 314.502 lei, pierdere netă 49.293 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 315 mii lei · mediana 129 mii lei | 243% din mediană |
| Profit net | -49 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -15.7% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 157 mii lei · mediana 112 mii lei | 141% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 314.502 | 342.776 | 221.022 | 149.988 | 136.836 | 200.850 | 191.866 | 278.241 | 210.001 | 206.019 | 198.857 | 7.210 |
| Venituri totale | 321.606 | 343.901 | 237.901 | 152.209 | 138.488 | 202.345 | 191.951 | 280.185 | 210.001 | 206.019 | 198.857 | 7.210 |
| Cheltuieli totale | 366.088 | 359.201 | 235.610 | 145.363 | 144.294 | 193.801 | 192.889 | 262.377 | 206.981 | 192.775 | 166.072 | 5.844 |
| Profit / pierdere brută | -44.482 | -15.300 | 2.291 | 6.846 | -5.806 | 8.544 | -938 | 17.808 | 3.020 | 13.244 | 32.785 | 1.366 |
| Profit / pierdere netă | -49.293 | -20.269 | 289 | 4.829 | -8.774 | 5.818 | -2.858 | 15.015 | 922 | 11.184 | 26.817 | 1.150 |
| Active imobilizate | 21.978 | 38.699 | 44.799 | 29.607 | 36.988 | 49.160 | 51.057 | 60.599 | 63.532 | 66.176 | 31.196 | 3.713 |
| Active circulante | 31.839 | 28.017 | 34.401 | 25.526 | 28.517 | 39.726 | 17.820 | 23.418 | 43.211 | 39.340 | 18.934 | 7.705 |
| Stocuri | 1.070 | 857 | 15.066 | 12.440 | 14.386 | 32.206 | 11.022 | 10.414 | 39.500 | 26.009 | 10.907 | 4.402 |
| Creanțe | 19.439 | 8.476 | 8.468 | 4.044 | 3.601 | 4.188 | 2.990 | 6.279 | 1.418 | 1.175 | 1.425 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 11.330 | 18.684 | 10.867 | 9.042 | 10.530 | 3.332 | 3.808 | 6.725 | 2.293 | 12.156 | 6.602 | 3.303 |
| Datorii | 89.839 | 53.445 | 45.660 | 21.882 | 16.031 | 30.638 | 16.447 | 38.729 | 76.469 | 66.164 | 21.963 | 10.068 |
| Capitaluri proprii | -36.022 | 13.271 | 33.540 | 33.251 | 49.474 | 58.248 | 52.430 | 45.288 | 30.274 | 39.352 | 28.167 | 1.350 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.11.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Tecuci |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RAANDEVAS MOBILE GRUP SRL |
| Nr. reg. com. | J2014001215178 |
| EUID | ROONRC.J2014001215178 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-11-07 |
| Sediu social | Str. Dumbrava Roşie, 15, CAMERA 2, Mun. Tecuci, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. DUMBRAVA ROŞIE, NR.15, CAMERA 2 |
| Telefon | 0743388945 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDBIA SRL | aceeași clădire |
| COTRAUS SRL | aceeași clădire |
| DOWN UP PERPETUUM SRL | aceeași clădire |
| ENVY PREST SRL | aceeași clădire |
| HLCBOUTIQUE ALKAT 93 S.R.L. | aceeași clădire |
| MATYADINA PRIMSTYLE S.R.L. | aceeași clădire |
| OVERCOMES WELL POSTMAN S.R.L. | aceeași clădire |
| ALY CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 294 m |
| ANGELOTAX ADITEC S.R.L. | 294 m |
| BTZ GABTRANS S.R.L. | 294 m |
| GEOBUM TRANS SRL inactiv | 294 m |
| LUPCOSTEA S.R.L. | 294 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Galaţi
| 1625920 | NISS-B SRL |
| 1637126 | BUDIRIS SRL |
| 1642661 | AUTOMECANICA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ |
| 3436820 | SFAT MECOM SRL |
| 3437000 | DIIC ROM SRL |
| 3878333 | FLAMIRO SRL |
| 4269070 | STEIGIN SRL |
| 4392861 | MIRCOS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25