RADIAL TECHNOELECTRIC SRL
CUI 33786207 · J40/13093/2014
RADIAL TECHNOELECTRIC SRL are CUI 33786207, nr. de înregistrare J40/13093/2014, înmatriculată pe 10.11.2014. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2025: cifră de afaceri 764.204 lei, pierdere netă 85.153 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-05 | Institutul National de Cercetare Dezvoltare in | Alte servicii (Rev.2) | 6 mii lei |
| 2023-11-09 | SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI | Generatoare (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2023-10-19 | CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CLUJ | Piese pentru motoare si generatoare elec | 1 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 764 mii lei · mediana 221 mii lei | 346% din mediană |
| Profit net | -85 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -11.1% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 191 mii lei · mediana 141 mii lei | 135% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 764.204 | 675.635 | 984.650 | 625.145 | 594.378 | 558.938 | 823.879 | 539.354 | 295.362 | 471.762 | 265.810 | 21.977 |
| Venituri totale | 764.675 | 676.018 | 984.665 | 625.318 | 600.355 | 559.913 | 825.644 | 540.077 | 295.362 | 471.762 | 265.810 | 21.977 |
| Cheltuieli totale | 832.352 | 648.141 | 729.046 | 556.494 | 644.804 | 587.385 | 801.062 | 517.860 | 284.712 | 350.655 | 245.553 | 8.022 |
| Profit / pierdere brută | -67.677 | 27.877 | 255.619 | 68.824 | -44.449 | -27.472 | 24.582 | 22.217 | 10.650 | 121.107 | 20.257 | 13.955 |
| Profit / pierdere netă | -85.153 | 10.716 | 245.970 | 62.695 | -50.388 | -32.726 | 16.325 | 16.825 | 7.709 | 103.187 | 12.283 | 13.296 |
| Active imobilizate | 232.219 | 58.429 | 77.323 | 78.313 | 70.928 | 88.708 | 96.639 | 95.295 | 27.853 | — | — | — |
| Active circulante | 470.354 | 487.721 | 512.501 | 347.952 | 394.409 | 303.355 | 268.007 | 153.960 | 142.186 | 165.070 | 31.216 | 20.740 |
| Stocuri | 324.151 | 324.442 | 323.835 | 199.737 | 196.998 | 199.283 | 135.536 | 117.200 | 86.935 | 42.944 | 22.387 | — |
| Creanțe | 131.881 | 137.686 | 149.149 | 92.813 | 191.622 | 66.437 | 89.698 | 30.197 | 36.160 | 29.844 | 1.592 | — |
| Casa și conturi la bănci | 14.322 | 25.593 | 39.517 | 55.402 | 5.789 | 37.635 | 42.773 | 6.563 | 19.091 | 92.282 | 7.237 | 20.740 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 561 | 561 | 561 | 561 | — |
| Datorii | 381.638 | 140.062 | 194.451 | 276.862 | 378.628 | 254.966 | 194.823 | 96.317 | 33.926 | 36.666 | 5.998 | 7.444 |
| Capitaluri proprii | 320.935 | 406.088 | 395.373 | 149.403 | 86.709 | 137.097 | 169.823 | 153.499 | 136.674 | 128.965 | 25.779 | 13.296 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.11.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RADIAL TECHNOELECTRIC SRL |
| Nr. reg. com. | J40/13093/2014 |
| EUID | ROONRC.J40/13093/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-11-10 |
| Sediu social | Str. Laborator, 139, CAMERA 2, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. LABORATOR, NR.139, CAMERA 2, BL.S8, SC.1, ET.8, AP.54 |
| Telefon | 0781527826 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATLANTIC PROD IMPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATOMIC AUTO SRL | aceeași clădire |
| BB TECHNOLOGY GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| DECOR LINE SRL | aceeași clădire |
| DENTAL BEAUTY CENTER SRL | aceeași clădire |
| DROGHERIA BIA SRL | aceeași clădire |
| GEAENGINEERING SRL inactiv | aceeași clădire |
| IONCHA LINE S.R.L. | aceeași clădire |
| KLAUPAL DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| LAR-MAR-ALEX 2015 SRL inactiv | aceeași clădire |
| LAUR - MARI BUSINESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| MAGNUS SERV-COM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4321 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Bucureşti
| 2400 | ACCEPT SRL |
| 9883 | ELECTRO GEST SRL |
| 10306 | FIRE SAFETY SRL |
| 18687 | PROD.COM.SERV.SAVU SRL |
| 27391 | ELCOM IMPEX SRL |
| 28036 | TD INSTAL SRL |
| 28869 | MIKI SERVICE SRL |
| 36187 | ROMANO ELECTRO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25