MIRBOIS SRL
CUI 33804184 · J16/1783/2014 · dizolvare
MIRBOIS SRL are CUI 33804184, nr. de înregistrare J16/1783/2014, înmatriculată pe 14.11.2014. Sediul social e în Sat Mârsani, Comuna Mârsani, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 1624. În 2019: cifră de afaceri 3.500 lei, pierdere netă 5.488 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 7 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | 3.500 | 28.000 | 52.900 | — | 12.600 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 | 3.500 | 28.000 | 52.900 | 0 | 12.600 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 1.842 | 1.568 | 3.368 | 8.883 | 23.712 | 22.419 | 980 | 1.228 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | -1.342 | -1.568 | -3.368 | -5.383 | 4.288 | 30.481 | -980 | 11.372 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | -1.357 | -1.568 | -3.368 | -5.488 | 3.448 | 25.464 | -980 | 10.994 |
| Active imobilizate | 1.607 | 1.607 | 1.607 | 1.607 | 3.449 | 5.017 | 6.585 | 8.153 | 2.634 | 2.700 | — |
| Active circulante | 26.320 | 26.320 | 26.320 | 26.320 | 25.820 | 26.819 | 30.020 | 36.744 | 40.255 | 9.519 | 13.336 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 319 |
| Creanțe | 500 | 500 | 500 | 500 | — | — | — | — | — | 671 | — |
| Casa și conturi la bănci | 25.820 | 25.820 | 25.820 | 25.820 | 25.820 | 26.819 | 30.020 | 36.744 | 40.255 | 8.848 | 13.017 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 235 | — | — |
| Datorii | 387 | 387 | 387 | 387 | 372 | 1.371 | 2.772 | 5.576 | 7.251 | 1.902 | 2.039 |
| Capitaluri proprii | 27.540 | 27.540 | 27.540 | 27.540 | 28.897 | 30.465 | 33.833 | 39.321 | 35.873 | 10.317 | 11.297 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.11.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 1624 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIRBOIS SRL |
| Nr. reg. com. | J16/1783/2014 |
| EUID | ROONRC.J16/1783/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-11-14 |
| Sediu social | Str. Valea Poştei, 19, Sat Mârşani Com. Mârşani, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, SAT MÂRŞANI COM. MÂRŞANI, STR. VALEA POŞTEI, NR.19 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRIMEC CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| BADCRIS REZIDENTIAL S.R.L. | aceeași clădire |
| COCOMYR SRL | aceeași clădire |
| DAIOST AUTOHAUS S.R.L. | aceeași clădire |
| ENCOMEC SRL | aceeași clădire |
| FICC NICOL DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| LA TATUŢA S.R.L. | aceeași clădire |
| RAMU FOREST SRL | aceeași clădire |
| RZV AUTOSOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| SOFAND AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| SORIN ȘI ȘTEFAN TRANSPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| TRENDY BARBER S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1624 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Dolj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08