VALEA NISEI 1984 SRL
CUI 33828752 · J2014001250177
VALEA NISEI 1984 SRL are CUI 33828752, nr. de înregistrare J2014001250177, înmatriculată pe 21.11.2014. Sediul social e în Sat Fundeanu, Comuna Drăguşeni, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 220. În 2025: cifră de afaceri 137.421 lei, profit net 4.564 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 137 mii lei · mediana 254 mii lei | 54% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 8 mii lei | 61% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 3.3% · mediana 3.2% | 103% din mediană |
| Cifră pe salariat | 137 mii lei · mediana 214 mii lei | 64% din mediană |
Comparat cu 11.857 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 137.421 | 130.606 | 102.607 | 86.768 | 90.873 | 102.857 | 122.213 | 79.330 | 146.850 | 147.349 | 44.153 | 0 |
| Venituri totale | 137.422 | 130.608 | 102.608 | 86.769 | 90.934 | 102.857 | 122.213 | 79.330 | 146.890 | 147.349 | 44.153 | 0 |
| Cheltuieli totale | 131.511 | 130.372 | 126.194 | 94.475 | 75.239 | 98.717 | 109.178 | 82.188 | 120.382 | 113.614 | 33.969 | 80 |
| Profit / pierdere brută | 5.911 | 236 | -23.586 | -7.706 | 15.695 | 4.140 | 13.035 | -2.858 | 26.508 | 33.735 | 10.184 | -80 |
| Profit / pierdere netă | 4.564 | -1.043 | -24.562 | -8.574 | 14.972 | 3.626 | 11.814 | -3.651 | 25.039 | 29.314 | 8.757 | -80 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 787 |
| Active circulante | 65.446 | 60.516 | 61.260 | 84.837 | 92.856 | 77.616 | 74.141 | 65.475 | 71.619 | 46.739 | 20.637 | 1.333 |
| Stocuri | 10.891 | 28.476 | 24.750 | 27.835 | 35.506 | 27.121 | 14.215 | 2.897 | 4.530 | 12.138 | 3.661 | — |
| Creanțe | 15.505 | 15.505 | 16.905 | 16.905 | 16.905 | 16.539 | 18.290 | 25.630 | 25.312 | 2.874 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 39.050 | 16.535 | 19.605 | 40.097 | 40.445 | 33.956 | 41.636 | 36.948 | 41.777 | 31.727 | 16.976 | 1.333 |
| Datorii | 5.069 | 4.703 | 4.404 | 3.419 | 2.864 | 2.596 | 2.748 | 5.895 | 8.388 | 8.548 | 11.760 | 2.000 |
| Capitaluri proprii | 60.377 | 55.813 | 56.856 | 81.418 | 89.992 | 75.020 | 71.393 | 59.580 | 63.231 | 38.191 | 8.877 | 120 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.11.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Bujor |
| CAEN principal | 220 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VALEA NISEI 1984 SRL |
| Nr. reg. com. | J2014001250177 |
| EUID | ROONRC.J2014001250177 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-11-21 |
| Sediu social | FUNDEANU, 218, Sat Fundeanu Com. Drăguşeni, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, SAT FUNDEANU COM. DRĂGUŞENI, FUNDEANU, NR.218 |
| Telefon | 0757596156 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 220 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Galaţi
| 1639240 | ENI A SRL |
| 16681162 | TIMANDO SRL |
| 28084524 | TITAND FOREST SRL |
| 30155074 | DENYCK PREST SRL |
| 30487456 | FOREST YSA SRL |
| 33059160 | WOOD DANTY SRL |
| 33580923 | MIROFOREST CALIN SRL |
| 33659041 | BURICEA FOREST SRL-D |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25