FAMILY CAMPER S.R.L.
CUI 33829626 · J1/689/2014
FAMILY CAMPER S.R.L. are CUI 33829626, nr. de înregistrare J1/689/2014, înmatriculată pe 21.11.2014. Sediul social e în Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7711. În 2025: cifră de afaceri 231.701 lei, pierdere netă 15.102 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-22 | Municipiul Blaj | Servicii sportive (Rev.2) | 9 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 232 mii lei · mediana 188 mii lei | 123% din mediană |
| Profit net | -15 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -6.5% · mediana 15.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 232 mii lei · mediana 127 mii lei | 183% din mediană |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 231.701 | 206.692 | 151.801 | 279.726 | 291.078 | 182.286 | 181.904 | 88.126 | 53.609 | 21.036 | 2.057 | 0 |
| Venituri totale | 239.316 | 207.171 | 155.032 | 294.962 | 291.124 | 182.290 | 181.905 | 88.126 | 53.609 | 21.036 | 2.057 | 0 |
| Cheltuieli totale | 252.026 | 269.044 | 267.761 | 421.440 | 301.106 | 144.063 | 157.402 | 83.458 | 43.969 | 21.506 | 2.797 | 50 |
| Profit / pierdere brută | -12.710 | -61.873 | -112.729 | -126.478 | -9.982 | 38.227 | 24.503 | 4.668 | 9.640 | -470 | -740 | -50 |
| Profit / pierdere netă | -15.102 | -63.940 | -114.248 | -129.360 | -12.663 | 36.464 | 22.685 | 3.787 | 9.104 | -965 | -802 | -50 |
| Active imobilizate | 86.351 | 195.177 | 305.962 | 417.607 | 300.525 | 13.134 | 2.204 | 2.767 | — | — | — | — |
| Active circulante | 18.488 | 31.412 | 36.337 | 94.300 | 88.206 | 80.361 | 59.877 | 12.373 | 9.418 | 4.280 | 1.468 | 200 |
| Stocuri | 4.922 | 10.585 | 28.480 | 73.068 | 62.858 | 23.258 | 19.037 | 4.735 | 7.675 | 3.826 | 1.102 | — |
| Creanțe | 0 | 0 | 0 | — | 2.482 | — | 22.574 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 13.566 | 20.827 | 7.857 | 21.232 | 22.866 | 57.103 | 18.266 | 7.638 | 1.743 | 454 | 366 | 200 |
| Cheltuieli în avans | 40 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 369.769 | 476.377 | 528.147 | 583.507 | 330.470 | 23.071 | 28.121 | 3.865 | 1.930 | 5.896 | 2.120 | 50 |
| Venituri în avans | 0 | 0 | 0 | — | 500 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -264.890 | -249.788 | -185.848 | -71.600 | 57.761 | 70.424 | 33.960 | 11.275 | 7.488 | -1.616 | -652 | 150 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.11.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 7711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FAMILY CAMPER S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J01/689/2014 |
| EUID | ROONRC.J1/689/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-11-21 |
| Sediu social | Str. Arieşului, Mun. Alba Iulia, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. ARIEŞULUI, BL.252, AP.11 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRYSARA EXPERT CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEXIA COSMETIC SRL | aceeași clădire |
| ALPHA TAXI ALBA IULIA S.R.L. | aceeași clădire |
| ALĂTURI CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| AMBITUS BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| AMBROZIA CLUB SRL | aceeași clădire |
| AMON DINAMIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ANAMARIA BUCURIA S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREEA HAIRDRESSER S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTONIA ART S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| APOLLO TRE SRL inactiv | aceeași clădire |
| APUD DEUM S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7711 | 2022 – 2025 |
| 4799 | 2017 – 2021 |
| 8551 | 2014 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25