CONCRIRO SERV SRL
CUI 33857979 · J2014000597091
CONCRIRO SERV SRL are CUI 33857979, nr. de înregistrare J2014000597091, înmatriculată pe 02.12.2014. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5520. În 2025: cifră de afaceri 26.554 lei, profit net 3.413 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 27 mii lei · mediana 166 mii lei | 16% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 1 mii lei | 263% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 12.9% · mediana 1% | de 13× mediana |
| Cifră pe salariat | 27 mii lei · mediana 131 mii lei | 20% din mediană |
Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 26.554 | 26.500 | 34.372 | 13.198 | 7.563 | 26.864 | 60.339 | 87.646 | 168.347 | 51.487 |
| Venituri totale | 26.554 | 26.500 | 34.397 | 19.178 | 10.463 | 26.864 | 81.825 | 111.366 | 168.347 | 51.487 |
| Cheltuieli totale | 22.560 | 24.032 | 19.397 | 10.880 | 23.034 | 26.584 | 48.192 | 78.636 | 113.594 | 49.228 |
| Profit / pierdere brută | 3.994 | 2.468 | 15.000 | 8.298 | -12.571 | 280 | 33.633 | 32.730 | 54.753 | 2.259 |
| Profit / pierdere netă | 3.413 | 2.120 | 12.334 | 7.883 | -12.885 | -486 | 31.823 | 30.700 | 53.070 | 1.230 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 9.714 | 49.543 | 84.514 |
| Active circulante | 7.809 | 22.524 | 20.633 | 8.058 | 10.810 | 13.274 | 52.400 | 82.388 | 21.161 | 16.622 |
| Stocuri | 100 | 100 | 100 | 2.100 | 2.100 | 5.680 | 2.780 | 2.780 | 2.780 | 2.680 |
| Creanțe | — | 360 | — | 2.923 | 6.711 | 4.197 | 3.245 | 4.549 | 69 | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.709 | 22.064 | 20.533 | 3.035 | 1.999 | 3.397 | 46.375 | 75.059 | 18.312 | 13.942 |
| Datorii | 3.376 | 2.504 | 2.733 | 2.491 | 13.126 | 4.705 | 5.395 | 6.920 | 16.221 | 99.706 |
| Capitaluri proprii | 4.433 | 20.020 | 17.900 | 5.567 | -2.316 | 8.569 | 47.005 | 85.182 | 54.483 | 1.430 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.12.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 5520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONCRIRO SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J2014000597091 |
| EUID | ROONRC.J2014000597091 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-12-02 |
| Sediu social | Str. Deva, 29, Camera 2, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. DEVA, NR.29, CAMERA 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANKFAMON SRL | aceeași clădire |
| CAMELY ACADEMY S.R.L. | aceeași clădire |
| CATANA COM IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| GETA MUSIC BAND S.R.L. | aceeași clădire |
| IOLARVLS SRL inactiv | aceeași clădire |
| IONAURA SERV SRL | aceeași clădire |
| TIBIFLOR TRADE SRL | aceeași clădire |
| BALUSTEF S.R.L. | 231 m |
| EVENTO NETWORK S.R.L. | 231 m |
| GT RORTECH INSTAL S.R.L. inactiv | 231 m |
| ITALESI IMPORT EXPORT SRL inactiv | 231 m |
| RAFROF IMPORT EXPORT SRL inactiv | 231 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25