VANPROD IMPACT SRL
CUI 33861376 · J52/554/2014 · este sub incidența Legii nr. 85/2014
VANPROD IMPACT SRL are CUI 33861376, nr. de înregistrare J52/554/2014, înmatriculată pe 02.12.2014. Sediul social e în Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, jud. Giurgiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2361. În 2025: cifră de afaceri 684.120 lei, profit net 249.068 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 684 mii lei · mediana 254 mii lei | 269% din mediană |
| Profit net | 249 mii lei · mediana 7 mii lei | de 33× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 36.4% · mediana 3% | de 12× mediana |
| Cifră pe salariat | 684 mii lei · mediana 162 mii lei | 423% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 684.120 | 895.974 | 853.966 | 554.972 | 600.607 | 1.270.499 | 1.873.124 | 1.182.894 | 764.516 | 416.600 | 78.875 | 2.581 |
| Venituri totale | 684.139 | 896.233 | 853.966 | 554.972 | 600.607 | 1.270.499 | 1.873.124 | 1.182.894 | 764.516 | 416.600 | 78.875 | 2.581 |
| Cheltuieli totale | 414.548 | 810.051 | 716.809 | 709.024 | 855.257 | 1.574.780 | 1.855.029 | 1.006.888 | 822.721 | 374.957 | 81.208 | 1.312 |
| Profit / pierdere brută | 269.591 | 86.182 | 137.157 | -154.052 | -254.650 | -304.281 | 18.095 | 176.006 | -58.205 | 41.643 | -2.333 | 1.269 |
| Profit / pierdere netă | 249.068 | 64.472 | 128.617 | -159.903 | -260.656 | -315.989 | 178 | 164.489 | -65.850 | 36.960 | -4.699 | 1.192 |
| Active imobilizate | 223.513 | 238.124 | 223.460 | 234.660 | 245.860 | 257.060 | 200.126 | 171.429 | — | — | — | 527 |
| Active circulante | 528.082 | 255.485 | 215.183 | 71.007 | 60.777 | 141.646 | 200.301 | 221.746 | 224.000 | 152.049 | 68.564 | 12.030 |
| Stocuri | 0 | 51.983 | 32.746 | -43.631 | -61.127 | -24.508 | 23.779 | 192.737 | 186.867 | 90.878 | 57.651 | 899 |
| Creanțe | 136.601 | 142.755 | 123.320 | 92.773 | 119.730 | 104.677 | 47.958 | 17.538 | 1.691 | 20.171 | 10.226 | — |
| Casa și conturi la bănci | 391.481 | 60.747 | 59.117 | 21.865 | 2.174 | 61.477 | 128.564 | 11.471 | 35.442 | 41.000 | 687 | 11.131 |
| Datorii | 913.516 | 904.598 | 914.105 | 909.746 | 750.813 | 582.225 | 267.957 | 260.884 | 256.197 | 118.396 | 71.871 | 11.165 |
| Capitaluri proprii | -161.921 | -410.989 | -475.462 | -604.079 | -444.176 | -183.519 | 132.470 | 132.291 | -32.197 | 33.653 | -3.307 | 1.392 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.12.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale |
| CAEN principal | 2361 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VANPROD IMPACT SRL |
| Nr. reg. com. | J52/554/2014 |
| EUID | ROONRC.J52/554/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-12-02 |
| Sediu social | Str. Sabarului, 50, Sat Stoeneşti Com. Floreşti-Stoeneşti, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT STOENEŞTI COM. FLOREŞTI-STOENEŞTI, STR. SABARULUI, NR.50 |
| Telefon | 0729607414 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AYE & INGRID S.R.L. | aceeași clădire |
| BIOVAL GLOBAL VISION S.R.L. | aceeași clădire |
| DURDUF CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| E-PLATFORM CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| FIERĂRIA COX STEEL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GEORGE SMART CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| IMA & MOTOVELU DESIGN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IULY IMPERIAL & ELEGANT EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| NANON AIR S.R.L. | aceeași clădire |
| NFB 33 CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| NIRAN TOTAL CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| OPREA AUTO PARTS BOX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2361 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 42421340 | BIOVAL GLOBAL VISION S.R.L. |
| 49164529 | IMA & MOTOVELU DESIGN S.R.L. inactiv |
| 50997050 | VALCOS CONSTRUCTORS S.R.L. |
CAEN autorizat (62)
Alte firme din Giurgiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25