CLUSTER CONSULT SRL
CUI 33867654 · J4/1114/2014
CLUSTER CONSULT SRL are CUI 33867654, nr. de înregistrare J4/1114/2014, înmatriculată pe 04.12.2014. Sediul social e în Sat Săuceşti, Comuna Săuceşti, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4511. În 2025: cifră de afaceri 182.050 lei, profit net 87.647 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 182 mii lei · mediana 199 mii lei | 92% din mediană |
| Profit net | 88 mii lei · mediana 3 mii lei | de 31× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 48.1% · mediana 1.6% | de 30× mediana |
| Cifră pe salariat | 182 mii lei · mediana 224 mii lei | 81% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 182.050 | 90.490 | 45.195 | 90.630 | 188.415 | 179.340 | 229.565 | 123.923 | 183.832 | 142.365 | 164.393 | 2.500 |
| Venituri totale | 182.050 | 90.490 | 45.254 | 91.504 | 189.553 | 180.531 | 230.771 | 125.163 | 184.897 | 142.373 | 164.393 | 2.500 |
| Cheltuieli totale | 78.105 | 75.492 | 68.121 | 17.669 | 38.351 | 37.031 | 40.823 | 31.257 | 28.523 | 29.202 | 71.169 | 807 |
| Profit / pierdere brută | 103.945 | 14.998 | -22.867 | 73.835 | 151.202 | 143.500 | 189.948 | 93.906 | 156.374 | 113.171 | 93.224 | 1.693 |
| Profit / pierdere netă | 87.647 | 13.843 | -23.267 | 71.290 | 145.515 | 138.084 | 183.024 | 90.151 | 150.841 | 108.900 | 88.292 | 1.618 |
| Active imobilizate | — | — | 645 | 645 | 1.434 | 9.101 | 10.133 | 11.396 | 6.775 | 718 | — | 736 |
| Active circulante | 102.133 | 40.687 | 34.081 | 72.077 | 146.401 | 147.858 | 265.050 | 230.470 | 155.620 | 125.106 | 94.611 | 3.157 |
| Stocuri | — | — | 3.785 | 3.785 | 3.785 | 3.785 | 2.680 | 1.880 | 1.460 | 5.163 | — | — |
| Creanțe | 18.700 | 700 | 100 | 100 | 1.624 | 1.400 | 1.025 | 1.000 | 9.126 | 2.996 | 6.300 | — |
| Casa și conturi la bănci | 83.433 | 39.987 | 30.196 | 68.192 | 140.992 | 142.673 | 261.345 | 227.590 | 145.034 | 116.947 | 88.311 | 3.157 |
| Datorii | 14.286 | 5.071 | 4.003 | 1.232 | 2.120 | 18.675 | 1.808 | 674 | 11.354 | 6.814 | 4.501 | 2.075 |
| Capitaluri proprii | 87.847 | 35.616 | 30.723 | 71.490 | 145.715 | 138.284 | 273.375 | 241.192 | 151.041 | 119.010 | 90.110 | 1.818 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.12.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 4511 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CLUSTER CONSULT SRL |
| Nr. reg. com. | J04/1114/2014 |
| EUID | ROONRC.J4/1114/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-12-04 |
| Sediu social | Str. Caişilor, 6, Sat Săuceşti Com. Săuceşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, SAT SĂUCEŞTI COM. SĂUCEŞTI, STR. CAIŞILOR, NR.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARMON GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| FILOTHEOS ANASTASIOS SRL | aceeași clădire |
| MASS KAR S.R.L. | aceeași clădire |
| PLATIMOB S.R.L. | aceeași clădire |
| SAVIN PARTENER S.R.L. | aceeași clădire |
| SIV PARTENER S.R.L. | aceeași clădire |
| YNAUDA CAR-SPEDITION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DARIUS CONSTRUCTOR 90 S.R.L. | 102 m |
| FLEXI SERV EDIL S.R.L. | 102 m |
| GAVRILĂ FAMILY S.R.L. | 102 m |
| HOLLAND COLD TRANS IMPEX SRL | 102 m |
| HYBRID4ALL S.R.L. | 102 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4511 | 2022 – 2025 |
| 8559 | 2014 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bacău
| 14557533 | DETECTSERV SRL |
| 15456022 | SARAFLOT SRL |
| 15550649 | AUTOTRONIC SRL |
| 16034034 | AUTO MODENA SRL |
| 17652661 | AUTOMAX SRL |
| 19021349 | S-LOGISTIC SRL |
| 19134615 | MANTIDRANA SRL |
| 21042300 | DREAM CAR SELLERS S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25