CARTAGA RISK ASSIST SRL
CUI 33898219 · J32/1075/2014
CARTAGA RISK ASSIST SRL are CUI 33898219, nr. de înregistrare J32/1075/2014, înmatriculată pe 12.12.2014. Sediul social e în Municipiul Mediaş, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6619. În 2025: cifră de afaceri 32.984 lei, profit net 10.845 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 111 mii lei | 30% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 23 mii lei | 48% din mediană |
| Marjă netă | 32.9% · mediana 26.9% | 122% din mediană |
Comparat cu 14.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.984 | 113.449 | 228.222 | 530.564 | 291.307 | 343.688 | 195.369 | 231.443 | 291.712 | 319.076 | 211.021 | 105.302 |
| Venituri totale | 32.984 | 113.449 | 228.222 | 530.564 | 291.307 | 343.688 | 195.369 | 231.443 | 291.712 | 319.076 | 211.021 | 105.302 |
| Cheltuieli totale | 20.073 | 40.297 | 30.757 | 18.593 | 14.107 | 26.860 | 35.694 | 31.495 | 33.467 | 17.138 | 14.882 | 5.103 |
| Profit / pierdere brută | 12.911 | 73.152 | 197.465 | 511.971 | 277.200 | 316.828 | 159.675 | 199.948 | 258.245 | 301.938 | 196.139 | 100.199 |
| Profit / pierdere netă | 10.845 | 61.370 | 165.647 | 496.054 | 268.501 | 308.685 | 157.722 | 197.633 | 255.327 | 293.049 | 189.808 | 97.040 |
| Active imobilizate | 150.000 | 150.040 | 150.040 | 150.040 | 150.040 | 150.040 | 150.040 | 150.040 | 150.040 | 150.040 | 150.368 | 150.696 |
| Active circulante | 314.104 | 350.234 | 588.033 | 1.011.900 | 368.001 | 319.251 | 241.401 | 330.421 | 407.778 | 374.993 | 213.339 | 101.516 |
| Creanțe | 310.667 | 343.576 | 587.014 | 999.516 | 331.088 | 307.259 | 232.619 | 318.523 | 399.708 | 359.426 | 207.718 | 100.802 |
| Casa și conturi la bănci | 3.437 | 6.658 | 1.019 | 12.384 | 36.913 | 11.992 | 8.782 | 11.898 | 8.070 | 15.567 | 5.621 | 714 |
| Datorii | 123.626 | 170.641 | 469.810 | 665.686 | 249.340 | 160.406 | 233.519 | 282.628 | 302.291 | 231.784 | 76.659 | 154.972 |
| Capitaluri proprii | 340.478 | 329.633 | 268.263 | 496.254 | 268.701 | 308.885 | 157.922 | 197.833 | 255.527 | 293.249 | 287.048 | 97.240 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | — | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.12.2014 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 6619 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARTAGA RISK ASSIST SRL |
| Nr. reg. com. | J32/1075/2014 |
| EUID | ROONRC.J32/1075/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-12-12 |
| Sediu social | Str. Nicolae Filipescu, 3, Mun. Mediaş, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. NICOLAE FILIPESCU, NR.3, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CARTAGA SRL | aceeași clădire |
| INDIVA ATDV S.R.L. | 37 m |
| SIEBENBURGEN-CONSULTING SRL | 55 m |
| DVD RIDERS S.R.L. | 57 m |
| AUTOPREST SRL | 70 m |
| DIRAC DELTA S.R.L. | 72 m |
| MISAM SRL | 72 m |
| SPERANTA PETCOM SRL | 82 m |
| LIDIA & PETRU TRANS S.R.L. inactiv | 85 m |
| GERYON SRL | 98 m |
| LUX COM SRL inactiv | 98 m |
| REMEDIUM SRL | 103 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6622 | 2015 – 2025 |
| 6619 | 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08