NANAVAN SRL
CUI 33899281 · J2014000732014
NANAVAN SRL are CUI 33899281, nr. de înregistrare J2014000732014, înmatriculată pe 15.12.2014. Sediul social e în Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2025: cifră de afaceri 716.850 lei, profit net 58.852 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 717 mii lei · mediana 172 mii lei | 416% din mediană |
| Profit net | 59 mii lei · mediana 31 mii lei | 187% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 8.2% · mediana 23.7% | 35% din mediană |
| Cifră pe salariat | 179 mii lei · mediana 176 mii lei | 102% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 716.850 | 603.293 | 535.710 | 615.113 | 589.797 | 509.528 | 631.814 | 587.601 | 400.382 | 300.178 | 269.749 | 0 |
| Venituri totale | 716.850 | 603.293 | 536.767 | 617.793 | 592.464 | 515.496 | 636.906 | 587.601 | 400.382 | 300.178 | 269.749 | 0 |
| Cheltuieli totale | 649.101 | 576.831 | 548.410 | 576.230 | 587.379 | 497.712 | 614.349 | 562.276 | 360.405 | 282.920 | 255.572 | 1.022 |
| Profit / pierdere brută | 67.749 | 26.462 | -11.643 | 41.563 | 5.085 | 17.784 | 22.557 | 25.325 | 39.977 | 17.258 | 14.177 | -1.022 |
| Profit / pierdere netă | 58.852 | 23.006 | -15.293 | 37.091 | 363 | 13.078 | 17.736 | 20.003 | 35.973 | 14.256 | 5.952 | -1.022 |
| Active imobilizate | 9.854 | 0 | 173 | 1.902 | 19.115 | 34.112 | 64.918 | 65.356 | 75.043 | 29.601 | — | — |
| Active circulante | 245.319 | 198.326 | 151.515 | 167.468 | 125.082 | 119.224 | 106.045 | 90.876 | 57.827 | 40.567 | 25.343 | 192 |
| Stocuri | 24.991 | 23.737 | 18.198 | 11.945 | 10.509 | 7.164 | 7.752 | 8.602 | 4.092 | 3.077 | 3.646 | — |
| Creanțe | 149.862 | 113.832 | 76.023 | 75.591 | 82.342 | 54.301 | 57.609 | 34.086 | 20.592 | 22.923 | 14.791 | — |
| Casa și conturi la bănci | 70.466 | 60.757 | 57.294 | 79.932 | 32.231 | 57.759 | 40.684 | 48.188 | 33.143 | 14.567 | 6.906 | 192 |
| Cheltuieli în avans | 2.236 | 0 | 2.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 47.214 | 46.983 | 25.351 | 25.740 | 37.658 | 47.160 | 77.865 | 80.870 | 77.511 | 50.782 | 20.213 | 1.014 |
| Capitaluri proprii | 210.195 | 151.343 | 128.337 | 143.630 | 106.539 | 106.176 | 93.098 | 75.362 | 55.359 | 19.386 | 5.130 | -822 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.12.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 7120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NANAVAN SRL |
| Nr. reg. com. | J2014000732014 |
| EUID | ROONRC.J2014000732014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-12-15 |
| Sediu social | Str. Bucovinei, Mun. Alba Iulia, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. BUCOVINEI, BL.32D, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3D TOPO MAPDESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| DUALVA STUDIOS S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRO TOTAL SRL | aceeași clădire |
| MARCONT SMART S.R.L. | aceeași clădire |
| NADIAMED SRL | aceeași clădire |
| NIMBLE TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| OSTEOCLASS S.R.L. | aceeași clădire |
| OSTEOSAM S.R.L. | aceeași clădire |
| PARTENERI TBL SPV S.R.L. | aceeași clădire |
| PRISMA VISUALS S.R.L. | aceeași clădire |
| RARA WERKSTATT S.R.L. | aceeași clădire |
| RIMAN SERV S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9531 | 2025 |
| 4520 | 2014 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25