ERP SOLUTIONS ENGINEERING S.R.L.
CUI 33928077 · J4/1899/2021
ERP SOLUTIONS ENGINEERING S.R.L. are CUI 33928077, nr. de înregistrare J4/1899/2021, înmatriculată pe 08.11.2021. Sediul social e în Sat Caşin, Comuna Caşin, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6312. În 2022: cifră de afaceri 11.622 lei, profit net 11.042 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 1 lei · mediana 40 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 11.622 | 11.556 | 10.727 | — | — | — | 882 |
| Venituri totale | 1 | 2 | 5 | 11.629 | 11.556 | 10.727 | 0 | 0 | 0 | 882 |
| Cheltuieli totale | — | 30 | 1 | 238 | 3.647 | — | 533 | 3 | 3.703 | — |
| Profit / pierdere brută | 1 | -28 | 4 | 11.391 | 7.909 | 10.727 | -533 | -3 | -3.703 | 882 |
| Profit / pierdere netă | 1 | -28 | 3 | 11.042 | 7.562 | 10.405 | -533 | -3 | -3.703 | 856 |
| Active circulante | 25.833 | 25.832 | 25.830 | 25.828 | 19.785 | 10.893 | 166 | 399 | 428 | 1.082 |
| Stocuri | — | — | — | — | 131 | 131 | 131 | 131 | 131 | — |
| Creanțe | 610 | 610 | 610 | 376 | 1 | 10.727 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 25.223 | 25.222 | 25.220 | 25.452 | 19.653 | 35 | 35 | 268 | 297 | 1.082 |
| Datorii | 32 | 32 | 2 | 3 | 5.002 | 3.672 | 3.350 | 3.050 | 3.075 | 26 |
| Capitaluri proprii | 25.801 | 25.800 | 25.828 | 25.825 | 14.783 | 7.221 | -3.184 | -2.651 | -2.647 | 1.056 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 05.11.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Oneşti |
| CAEN principal | 6312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ERP SOLUTIONS ENGINEERING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J04/1899/2021 |
| EUID | ROONRC.J4/1899/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-11-08 |
| Sediu social | Calea SCUTARULUI, 71, Sat Caşin Com. Caşin, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, SAT CAŞIN COM. CAŞIN, CALEA SCUTARULUI, NR.71 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DA BACCO SRL | aceeași clădire |
| ICC DEVELOPMENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| AKA CORPORATION S.R.L. | 1.349 m |
| ARD GASS S.R.L. | 1.349 m |
| DECOGREEN ENERGY SRL | 1.349 m |
| EXPERT GREEN POWER S.R.L. | 1.349 m |
| GAS 4CAR S.R.L. | 1.349 m |
| GOOD CLOCKS BURGER & BREWERY S.R.L. inactiv | 1.349 m |
| IRINA NUTRISANFIT S.R.L. | 1.349 m |
| CCN NET SRL | 1.762 m |
| DN SERVICES & RENT S.R.L. | 1.762 m |
| LORISOR RODICA SRL inactiv | 1.762 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6312 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25