CARISMA ISC S.R.L.
CUI 33937849 · J2015000001261
CARISMA ISC S.R.L. are CUI 33937849, nr. de înregistrare J2015000001261, înmatriculată pe 05.01.2015. Sediul social e în Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7499. În 2025: cifră de afaceri 681.651 lei, profit net 383.908 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-12 | AGENTIA DE PROTECTIE A MEDIULUI MURES | Servicii de consultanta in domeniul secu | 2 mii lei |
| 2024-04-24 | COMUNA ERNEI | Servicii de consultanta in domeniul secu | 6 mii lei |
| 2024-02-20 | COMUNA BERENI (PRIMARIA COMUNEI BERENI) | Servicii de consultanta in domeniul secu | 2 mii lei |
| 2024-02-19 | LICEUL TEORETIC "BOCSKAI ISTVÁN" | Servicii de consultanta in domeniul secu | 3 mii lei |
| 2024-02-19 | Orasul Miercurea Nirajului | Servicii de consultanta in domeniul secu | 4 mii lei |
| 2024-02-19 | SCOALA GIMNAZIALA MARCULENI | Servicii de consultanta in domeniul secu | 2 mii lei |
| 2023-12-22 | Spitalul Municipal Moreni | Servicii de consultanta in domeniul secu | 3 mii lei |
| 2023-12-22 | Spitalul Municipal Moreni | Servicii de consultanta in domeniul secu | 250 lei |
| 2023-11-20 | AGENTIA DE PROTECTIE A MEDIULUI MURES | Servicii de consultanta in domeniul secu | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 682 mii lei · mediana 172 mii lei | 396% din mediană |
| Profit net | 384 mii lei · mediana 31 mii lei | de 12× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 56.3% · mediana 23.7% | 238% din mediană |
| Cifră pe salariat | 341 mii lei · mediana 176 mii lei | 194% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 681.651 | 465.582 | 289.326 | 288.450 | 249.269 | 278.676 | 210.028 | 130.112 | 66.866 | 775 | 19.385 |
| Venituri totale | 681.946 | 488.088 | 289.337 | 288.461 | 249.278 | 278.686 | 210.034 | 130.112 | 66.866 | 775 | 19.385 |
| Cheltuieli totale | 283.144 | 156.426 | 85.910 | 88.383 | 61.002 | 55.328 | 38.420 | 10.609 | 846 | 2.425 | 13.856 |
| Profit / pierdere brută | 398.802 | 331.662 | 203.427 | 200.078 | 188.276 | 223.358 | 171.614 | 119.503 | 66.020 | -1.650 | 5.529 |
| Profit / pierdere netă | 383.908 | 323.019 | 200.590 | 193.960 | 180.947 | 215.626 | 165.313 | 115.599 | 64.014 | -1.673 | 5.057 |
| Active imobilizate | 65.465 | 41.833 | 2.256 | 11.281 | 29.030 | 50.463 | 33.930 | 46.800 | 290 | 507 | — |
| Active circulante | 577.201 | 322.158 | 214.447 | 200.380 | 303.488 | 168.644 | 270.189 | 101.074 | 63.775 | 3.246 | 5.642 |
| Creanțe | 357.484 | 185.551 | 209.790 | 114.985 | 128.222 | 18.530 | 17.490 | 7.304 | 944 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 219.717 | 136.607 | 4.657 | 85.395 | 175.266 | 150.114 | 252.699 | 93.770 | 62.831 | 3.246 | 5.642 |
| Cheltuieli în avans | 2.012 | 2.051 | 1.450 | — | 2.528 | 589 | 639 | 270 | — | — | 0 |
| Datorii | 259.810 | 42.063 | 16.603 | 16.741 | 153.138 | 3.110 | 2.771 | 11.470 | 1.284 | 4.986 | 385 |
| Capitaluri proprii | 384.868 | 323.979 | 201.550 | 194.920 | 181.908 | 216.586 | 301.987 | 136.674 | 62.781 | -1.233 | 5.257 |
| Capital subscris vărsat | 800 | 800 | 800 | 800 | 800 | 800 | 800 | 800 | 400 | 400 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.01.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 7499 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARISMA ISC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2015000001261 |
| EUID | ROONRC.J2015000001261 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-01-05 |
| Sediu social | Str. Stejarului, 739 B, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. STEJARULUI, NR.739 B |
| Telefon | 0744617173 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALLEVAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAPITOLINA ISC S.R.L. | aceeași clădire |
| CORE BLUEPRINT SMARANDA S.R.L. | aceeași clădire |
| LGL CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| HONOR WOODWORKING SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 64 m |
| MEG IMOB S.R.L. | 64 m |
| MSB INTERCOM S.R.L. | 64 m |
| POL MOB S.R.L. | 64 m |
| SEPA ELECTRONIC SRL | 64 m |
| ACG CREDIT SOLUTION S.R.L. | 127 m |
| DOCTOR PAINT S.R.L. | 127 m |
| MALI CONSULTING S.R.L. | 127 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 7499 | 2025 |
| 8299 | 2023 – 2024 |
| 9319 | 2015 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
| 1210981 | B&G COMIMPEX SRL |
| 2850938 | RELUXA COMGLOB SRL |
| 12960024 | PRODSAN SRL |
| 13065362 | BALINT CONTEX SRL |
| 15038844 | PROFATECH SRL |
| 15274250 | SARACRIS SRL |
| 16148020 | NOVA VITA CONSULTING SRL |
| 16805104 | PABIAND SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25