ALY & MELA EXCLUSIV SRL
CUI 33955322 · J2015000144405
ALY & MELA EXCLUSIV SRL are CUI 33955322, nr. de înregistrare J2015000144405, înmatriculată pe 09.01.2015. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7820. În 2025: cifră de afaceri 35.500 lei, profit net 18.858 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 36 mii lei · mediana 188 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | 19 mii lei · mediana 26 mii lei | 74% din mediană |
| Marjă netă | 53.1% · mediana 15.2% | 349% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 35.500 | 23.031 | 35.000 | 36.000 | 32.300 | 24.900 | 29.150 | 27.210 | 17.710 | 16.750 |
| Venituri totale | 35.500 | 23.031 | 35.000 | 36.000 | 32.300 | 24.900 | 29.150 | 27.210 | 17.707 | 16.750 |
| Cheltuieli totale | 13.470 | 11.919 | 7.828 | 9.166 | 9.162 | 5.362 | 12.657 | 3.073 | 4.492 | 7.596 |
| Profit / pierdere brută | 22.030 | 11.112 | 27.172 | 26.834 | 23.138 | 19.538 | 16.493 | 24.137 | 13.215 | 9.154 |
| Profit / pierdere netă | 18.858 | 9.565 | 23.477 | 25.916 | 22.285 | 18.828 | 15.618 | 23.321 | 12.684 | 8.651 |
| Active circulante | 182.189 | 162.114 | 151.942 | 128.321 | 102.046 | 79.772 | 61.199 | 45.356 | 21.876 | 9.028 |
| Stocuri | — | — | — | — | 170 | 170 | 170 | 170 | 170 | 0 |
| Creanțe | 179.779 | 161.380 | 149.800 | 127.800 | 100.500 | 77.300 | 60.700 | 43.500 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 2.410 | 734 | 2.142 | 521 | 1.376 | 2.302 | 329 | 1.686 | 21.706 | 9.028 |
| Datorii | 2.786 | 1.569 | 962 | 818 | 459 | 470 | 725 | 500 | 341 | 177 |
| Capitaluri proprii | 179.403 | 160.545 | 150.980 | 127.503 | 101.587 | 79.302 | 60.474 | 44.856 | 21.535 | 8.851 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.01.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ALY & MELA EXCLUSIV SRL |
| Nr. reg. com. | J2015000144405 |
| EUID | ROONRC.J2015000144405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-01-09 |
| Sediu social | Str. Tuşnad, 75, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR TUŞNAD, NR.75, AP.CAM. 1 |
| Telefon | 0733253281 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FOUR SEASON IMPORT EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| GESY N.K.B. IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| LAR CRIST ABIL SRL inactiv | 20 m |
| ROYAL BEDLINEN SRL inactiv | 20 m |
| SUZANE COMPANY SRL inactiv | 20 m |
| EKUPPA SRL inactiv | 27 m |
| RAGADAIA SRL inactiv | 39 m |
| MOSET TRANSPORT SRL | 46 m |
| DELFINUL ALBASTRU SRL inactiv | 53 m |
| FITIL DESIGN S.R.L. | 53 m |
| PRIVILEGE XBODY SRL-D inactiv | 53 m |
| MUSAF CONSTRUCT SRL inactiv | 55 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7830 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25