TAO FIRE SERVICES S.R.L.
CUI 33956255 · J2015000023018
TAO FIRE SERVICES S.R.L. are CUI 33956255, nr. de înregistrare J2015000023018, înmatriculată pe 12.01.2015. Sediul social e în Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7499. În 2025: cifră de afaceri 175.859 lei, profit net 14.810 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-06 | SCOALA GIMNAZIALA "SIMION LAZAR" LUNCA MURESUL | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-06-06 | SCOALA GIMNAZIALA ION POP RETEGANUL | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-05-29 | Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea Aiud | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-05-09 | SCOALA GIMNAZIALA IULIU MANIU VINTU DE JOS | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-04-03 | LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL ALEXANDRU BORZA | Servicii de consultanta in protectia con | 1 mii lei |
| 2024-04-03 | SCOALA GIMNAZIALA DECEBAL CRICAU | Servicii de consultanta in protectia con | 1 mii lei |
| 2024-03-14 | G.P.P. NR.2 | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-03-08 | SCOALA GIMNAZIALA IOSIF SARBU SIBOT | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-03-07 | SCOALA GIMNAZILA IOAN MAIORESCU BUCERDEA GRANO | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-03-07 | Scoala cu clasele I-VIII Craciunelu de jos | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 176 mii lei · mediana 172 mii lei | 102% din mediană |
| Profit net | 15 mii lei · mediana 31 mii lei | 47% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 8.4% · mediana 23.7% | 35% din mediană |
| Cifră pe salariat | 88 mii lei · mediana 176 mii lei | 50% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 175.859 | 152.800 | 95.150 | 76.275 | 83.735 | 80.810 | 85.385 | 105.820 | 173.225 | 155.755 | 15.600 |
| Venituri totale | 175.920 | 157.685 | 100.072 | 76.303 | 83.757 | 80.831 | 85.397 | 115.098 | 177.447 | 158.159 | 15.600 |
| Cheltuieli totale | 159.351 | 103.173 | 78.465 | 70.333 | 69.879 | 51.221 | 54.002 | 85.811 | 138.342 | 101.877 | 12.460 |
| Profit / pierdere brută | 16.569 | 54.512 | 21.607 | 5.970 | 13.878 | 29.610 | 31.395 | 29.287 | 39.105 | 56.282 | 3.140 |
| Profit / pierdere netă | 14.810 | 52.935 | 20.605 | 5.207 | 13.040 | 28.317 | 29.700 | 28.136 | 37.366 | 54.724 | 2.672 |
| Active imobilizate | 75.302 | 78.588 | 4.987 | 4.168 | 8.078 | 11.988 | 15.898 | 4.425 | 12.892 | 17.192 | — |
| Active circulante | 23.212 | 26.723 | 21.706 | 13.505 | 34.277 | 41.531 | 34.273 | 43.574 | 32.456 | 52.091 | 4.196 |
| Creanțe | 2.437 | 2.881 | 2.735 | 2.030 | 1.620 | 2.800 | 4.301 | 2.691 | 10.511 | 6.082 | — |
| Casa și conturi la bănci | 20.775 | 23.842 | 18.971 | 11.475 | 32.657 | 38.731 | 29.972 | 40.883 | 21.945 | 46.009 | 4.196 |
| Datorii | 38.416 | 51.134 | 5.886 | 4.863 | 4.226 | 3.167 | 767 | 3.349 | 7.782 | 11.687 | 1.324 |
| Capitaluri proprii | 60.098 | 54.177 | 20.807 | 12.810 | 38.129 | 50.352 | 49.404 | 44.650 | 37.566 | 57.596 | 2.872 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.01.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 7499 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TAO FIRE SERVICES S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2015000023018 |
| EUID | ROONRC.J2015000023018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-01-12 |
| Sediu social | Str. Humuleşti, 10, Mun. Alba Iulia, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. HUMULEŞTI, NR.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CREO STUDIOS S.R.L. | aceeași clădire |
| MAGIC VILLE PLAYGROUND S.R.L. | 35 m |
| AUTO MIRIAM SRL | 37 m |
| PETRE TOUR S.R.L. | 61 m |
| SALDO DESIGN SRL inactiv | 64 m |
| LĂIȘOR LAE S.R.L. inactiv | 70 m |
| DLL HOME FIX S.R.L. | 108 m |
| DAS SPEEDLOG S.R.L. | 120 m |
| LMA NICK GOLD ''IFN'' S.R.L. | 120 m |
| MULTILINK CONSULT SRL | 120 m |
| SIMIT CONT-EXP S.R.L. | 120 m |
| TIMIDENT STOMA CARE SRL | 120 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7490 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25