HERMES STYLE S.R.L.
CUI 33957536 · J2015000007212
HERMES STYLE S.R.L. are CUI 33957536, nr. de înregistrare J2015000007212, înmatriculată pe 12.01.2015. Sediul social e în Municipiul Slobozia, jud. Ialomiţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9622. În 2025: cifră de afaceri 266.511 lei, profit net 75.783 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 267 mii lei · mediana 129 mii lei | 206% din mediană |
| Profit net | 76 mii lei · mediana 4 mii lei | de 21× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 28.4% · mediana 3.6% | 789% din mediană |
| Cifră pe salariat | 267 mii lei · mediana 112 mii lei | 239% din mediană |
Comparat cu 30.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 266.511 | 193.709 | 118.501 | 94.034 | 82.561 | 74.059 | 77.860 | 63.221 | 76.795 | 63.563 | 58.532 |
| Venituri totale | 266.512 | 194.043 | 118.501 | 94.147 | 82.561 | 83.739 | 78.004 | 64.498 | 76.795 | 63.563 | 58.532 |
| Cheltuieli totale | 188.462 | 171.281 | 113.266 | 92.927 | 50.716 | 58.615 | 65.577 | 64.369 | 86.972 | 75.742 | 83.141 |
| Profit / pierdere brută | 78.050 | 22.762 | 5.235 | 1.220 | 31.845 | 25.124 | 12.427 | 129 | -10.177 | -12.179 | -24.609 |
| Profit / pierdere netă | 75.783 | 21.110 | 4.047 | -1.103 | 29.362 | 22.940 | 10.087 | -1.802 | -10.950 | -12.811 | -26.376 |
| Active imobilizate | 131.293 | 46.146 | 2.540 | 3.786 | 6.471 | 6.750 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | -9.365 | 10.660 | 17.006 | 21.071 | 31.011 | 12.193 | 8.454 | 6.415 | 12.149 | 4.780 | 3.921 |
| Stocuri | 18.666 | 9.261 | 16.143 | 14.873 | 27.700 | 5.972 | 4.198 | 4.886 | 8.611 | 4.740 | 3.450 |
| Creanțe | — | — | — | 0 | 3 | 322 | 2.000 | — | — | — | 287 |
| Casa și conturi la bănci | -28.031 | 1.399 | 863 | 6.198 | 3.308 | 5.899 | 2.256 | 1.529 | 3.538 | 40 | 184 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 54 | — | — |
| Datorii | 21.119 | 31.781 | 15.630 | 15.309 | 26.831 | 37.654 | 50.105 | 58.153 | 62.140 | 43.767 | 30.097 |
| Capitaluri proprii | 100.809 | 25.025 | 3.916 | 9.548 | 10.651 | -18.711 | -41.651 | -51.738 | -49.937 | -38.987 | -26.176 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.01.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 9622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HERMES STYLE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2015000007212 |
| EUID | ROONRC.J2015000007212 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-01-12 |
| Sediu social | Str. Ialomiţei, Mun. Slobozia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. IALOMIŢEI, BL.B2, SC.A, ET.P |
| Telefon | 0725896723 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRO-CHIM SRL | aceeași clădire |
| ALL FOOD SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALLBEBE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALSO QUALITY SRL | aceeași clădire |
| ANA STYLE BEAUTIFUL S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDROSS RED S.R.L. | aceeași clădire |
| ARHIVĂRI VIO S.R.L. | aceeași clădire |
| ASDM PARTENER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ASSGHEORGHE54 S.R.L. | aceeași clădire |
| BELLA FDC S.R.L. | aceeași clădire |
| BOGDĂNEL TRANSPORT 1987 S.R.L. | aceeași clădire |
| BORO DISTRIBUTION SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9622 | 2025 |
| 9602 | 2015 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (74)
Sunt 74 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Ialomiţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08