OVA & VALI LOGISTICS SRL
CUI 34020967 · J2015000068017
OVA & VALI LOGISTICS SRL are CUI 34020967, nr. de înregistrare J2015000068017, înmatriculată pe 27.01.2015. Sediul social e în Sat Crăciunelu de Jos, Comuna Crăciunelu de Jos, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 55.890 lei, profit net 3.408 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 56 mii lei · mediana 129 mii lei | 43% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 4 mii lei | 93% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 6.1% · mediana 3.6% | 169% din mediană |
| Cifră pe salariat | 56 mii lei · mediana 112 mii lei | 50% din mediană |
Comparat cu 30.787 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 55.890 | 61.300 | 39.630 | 32.570 | 21.410 | 14.215 | 13.963 | 120.214 | 80.298 | 35.720 | 90.143 |
| Venituri totale | 55.890 | 61.300 | 39.630 | 32.570 | 21.410 | 18.937 | 59.579 | 120.225 | 80.304 | 36.064 | 90.606 |
| Cheltuieli totale | 51.917 | 65.828 | 48.922 | 35.330 | 11.772 | 18.348 | 36.614 | 127.070 | 146.023 | 132.120 | 156.204 |
| Profit / pierdere brută | 3.973 | -4.528 | -9.292 | -2.760 | 9.638 | 589 | 22.965 | -6.845 | -65.719 | -96.056 | -65.598 |
| Profit / pierdere netă | 3.408 | -5.142 | -9.688 | -3.201 | 9.638 | 363 | 21.455 | -8.047 | -66.522 | -96.414 | -68.294 |
| Active imobilizate | 4.487 | 4.487 | 4.487 | 4.487 | 4.487 | 4.487 | 4.487 | 11.588 | 39.986 | 57.690 | 83.330 |
| Active circulante | 9.971 | 2.565 | 935 | 20.495 | 16.317 | 27.253 | 35.307 | 52.461 | 47.499 | 26.064 | 31.898 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | 3.354 | 4.258 | 3.354 | 3.354 |
| Creanțe | 28 | 0 | 0 | 10.037 | 10.037 | 26.158 | 26.158 | 30.284 | 31.210 | 20.125 | 23.775 |
| Casa și conturi la bănci | 9.943 | 2.565 | 935 | 10.458 | 6.280 | 1.095 | 9.149 | 18.823 | 12.031 | 2.585 | 4.769 |
| Datorii | 236.703 | 232.704 | 225.932 | 235.804 | 228.425 | 249.000 | 257.417 | 303.127 | 318.516 | 248.262 | 183.322 |
| Capitaluri proprii | -222.245 | -225.652 | -220.510 | -210.822 | -207.621 | -217.260 | -217.623 | -239.078 | -231.031 | -164.508 | -68.094 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.01.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Blaj |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OVA & VALI LOGISTICS SRL |
| Nr. reg. com. | J2015000068017 |
| EUID | ROONRC.J2015000068017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-01-27 |
| Sediu social | Str. 6 Martie, 164, Sat Crăciunelu de Jos Com. Crăciunelu de Jos, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, SAT CRĂCIUNELU DE JOS COM. CRĂCIUNELU DE JOS, STR. 6 MARTIE, NR.164 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALCOOR PAULIUC ET CO. DARAMUS SNC inactiv | aceeași clădire |
| ALEX PROD CARN SRL | aceeași clădire |
| AUTO MAIER SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| BUSINESS AGROPARTS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARMEN ART S.R.L. | aceeași clădire |
| CATREN SRL | aceeași clădire |
| CLANEROM SRL | aceeași clădire |
| COSPECO SRL | aceeași clădire |
| CUPTORUL DE SUB CURTE SRL | aceeași clădire |
| DUAL TERRA TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| DUCU DESIGN SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| EXCLUSIV VAG AUTO SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9621 | 2025 |
| 4941 | 2015 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25