TECHFOO DEVELOPMENT SRL
CUI 34036262 · J2015000247128
TECHFOO DEVELOPMENT SRL are CUI 34036262, nr. de înregistrare J2015000247128, înmatriculată pe 29.01.2015. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 498.047 lei, profit net 296.740 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 498 mii lei · mediana 159 mii lei | 314% din mediană |
| Profit net | 297 mii lei · mediana 40 mii lei | 748% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 59.6% · mediana 36.4% | 164% din mediană |
| Cifră pe salariat | 498 mii lei · mediana 221 mii lei | 226% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 498.047 | 718.026 | 640.660 | 204.457 | — | — | — | 11.000 | 78.676 | 133.819 | 71.304 |
| Venituri totale | 503.273 | 785.083 | 641.456 | 204.555 | 24.606 | 0 | 0 | 11.000 | 78.676 | 133.819 | 71.304 |
| Cheltuieli totale | 191.785 | 155.029 | 83.924 | 30.032 | -7.711 | 115.323 | 39.084 | 54.454 | 71.294 | 36.966 | 29.946 |
| Profit / pierdere brută | 311.488 | 630.054 | 557.532 | 174.523 | 32.317 | -115.323 | -39.084 | -43.454 | 7.382 | 96.853 | 41.358 |
| Profit / pierdere netă | 296.740 | 607.008 | 551.253 | 170.693 | 31.579 | -115.323 | -39.084 | -43.784 | 5.022 | 92.839 | 39.219 |
| Active imobilizate | 292.234 | 388.760 | 14.918 | 21.972 | 13.854 | — | 110.693 | 149.367 | 65.330 | 85.240 | 99.795 |
| Active circulante | 413.387 | 575.643 | 567.134 | 98.633 | 629 | 408 | 4.649 | 4.909 | 54.121 | 49.961 | 42.208 |
| Stocuri | 5.133 | 4.668 | 2.569 | — | — | — | 4.220 | 4.218 | — | 37.545 | — |
| Creanțe | 277.135 | 524.717 | 505.614 | 34.344 | — | — | — | — | 571 | — | 24.026 |
| Casa și conturi la bănci | 131.119 | 46.258 | 58.951 | 64.289 | 629 | 408 | 429 | 691 | 53.550 | 12.416 | 18.182 |
| Datorii | 408.641 | 357.155 | 30.559 | 18.464 | 83.035 | 100.539 | 100.150 | 100.000 | 21.390 | 42.163 | 102.583 |
| Capitaluri proprii | 296.980 | 607.248 | 551.493 | 102.141 | -68.552 | -100.131 | 15.192 | 54.276 | 98.061 | 93.038 | 39.420 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed May 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.01.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6201 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TECHFOO DEVELOPMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J12/247/2015 |
| EUID | ROONRC.J2015000247128 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-01-29 |
| Sediu social | Str. Vântului, 38, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VÂNTULUI, NR.38 |
| Telefon | 0745170171 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EVOPROM SERVICES SRL | aceeași clădire |
| GGC IMOBILIARE S.R.L. | aceeași clădire |
| GRAND HILL RESIDENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| HEDONIA SRL | aceeași clădire |
| LUCA PREST SRL | aceeași clădire |
| MAREEA RELAX S.R.L. | aceeași clădire |
| PAM DESIGN STUDIO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ROADS DESIGN SRL | aceeași clădire |
| SADAAN IT CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| TEMCA TECH S.R.L. | aceeași clădire |
| VAKEREM S.R.L. | aceeași clădire |
| TRISKUEL CONSULTING S.R.L. | 22 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25