LARA PERFUME & ESSENCE S.R.L.
CUI 34052071 · J3/161/2015
LARA PERFUME & ESSENCE S.R.L. are CUI 34052071, nr. de înregistrare J3/161/2015, înmatriculată pe 03.02.2015. Sediul social e în Municipiul Piteşti, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4775. În 2025: cifră de afaceri 176.667 lei, pierdere netă 45.081 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 177 mii lei · mediana 199 mii lei | 89% din mediană |
| Profit net | -45 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -25.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 177 mii lei · mediana 224 mii lei | 79% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 176.667 | 195.018 | 258.278 | 572.980 | 126.249 | 235.572 | 200.605 | 212.758 | 187.011 | 89.088 |
| Venituri totale | 176.667 | 195.018 | 258.286 | 602.980 | 128.654 | 235.572 | 201.211 | 212.758 | 187.011 | 89.088 |
| Cheltuieli totale | 219.981 | 259.378 | 317.103 | 442.904 | 152.201 | 226.298 | 190.607 | 161.004 | 134.731 | 83.175 |
| Profit / pierdere brută | -43.314 | -64.360 | -58.817 | 160.076 | -23.547 | 9.274 | 10.604 | 51.754 | 52.280 | 5.913 |
| Profit / pierdere netă | -45.081 | -66.213 | -61.013 | 154.756 | -24.729 | 6.918 | 8.598 | 47.691 | 47.149 | 3.239 |
| Active imobilizate | 12.429 | 12.429 | 12.429 | 12.430 | 33.821 | 50.784 | 67.748 | 84.712 | 1.306 | 4.366 |
| Active circulante | 325.933 | 311.054 | 368.292 | 420.724 | 183.542 | 164.945 | 136.193 | 123.363 | 80.717 | 35.040 |
| Stocuri | 228.503 | 217.656 | 201.892 | 192.106 | 174.006 | 155.634 | 125.757 | 108.844 | 55.023 | 32.471 |
| Creanțe | 86.523 | 87.575 | 105.018 | 206.441 | 5.765 | 5.006 | 3.983 | 9.415 | 1.083 | 54 |
| Casa și conturi la bănci | 10.907 | 5.823 | 61.382 | 22.177 | 3.771 | 4.305 | 6.453 | 5.104 | 24.611 | 2.515 |
| Datorii | 312.143 | 252.183 | 223.643 | 195.498 | 128.297 | 101.934 | 97.065 | 109.797 | 31.435 | 35.967 |
| Capitaluri proprii | 26.219 | 71.300 | 157.078 | 237.656 | 89.066 | 113.795 | 106.876 | 98.278 | 50.588 | 3.439 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.02.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş |
| CAEN principal | 4775 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LARA PERFUME & ESSENCE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J03/161/2015 |
| EUID | ROONRC.J3/161/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-03 |
| Sediu social | Str. Barbu Ştefănescu Delavrancea, 1, Cartier Găvana, Camera nr.1, Mun. Piteşti, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. BARBU ŞTEFĂNESCU DELAVRANCEA, NR.1, CARTIER GĂVANA, CAMERA NR.1, BL.T1, SC.B, ET.4+5, AP.40 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALFA PRODUCT COMPANY SRL | aceeași clădire |
| ANDREEA CONCEPT STYLE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUDIT GOLD EXPERT FDC SRL | aceeași clădire |
| BEST FOOD SELECTION S.R.L. | aceeași clădire |
| CHIC CELEBRITY SRL inactiv | aceeași clădire |
| COLONIC CARE S.R.L. | aceeași clădire |
| DOCTOR ŞTEFAN CODRUŢA SRL | aceeași clădire |
| EDITURA CARTEA IULIEI SRL | aceeași clădire |
| ELENA ROBERT LOGISTIC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EXTRUHAUS PLAST S.R.L. | aceeași clădire |
| GAS MARKET AG S.R.L. | aceeași clădire |
| GIM STIL EUROTRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4775 | 2025 |
| 4711 | 2015 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (25)
Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25