CRIAND QUALITY SRL
CUI 34059525 · J2015000188133
CRIAND QUALITY SRL are CUI 34059525, nr. de înregistrare J2015000188133, înmatriculată pe 04.02.2015. Sediul social e în Municipiul Medgidia, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 381.302 lei, profit net 12.876 lei, 8 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 381 mii lei · mediana 129 mii lei | 295% din mediană |
| Profit net | 13 mii lei · mediana 4 mii lei | 352% din mediană |
| Salariați | 8 · mediana 1 | 800% din mediană |
| Marjă netă | 3.4% · mediana 3.6% | 94% din mediană |
| Cifră pe salariat | 48 mii lei · mediana 112 mii lei | 43% din mediană |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 381.302 | 362.083 | 214.967 | 369.061 | 240.969 | 149.741 | 248.780 | 245.454 | 163.844 | 75.518 | 40.331 |
| Venituri totale | 581.302 | 542.087 | 214.969 | 369.062 | 240.970 | 149.741 | 248.780 | 245.454 | 163.844 | 75.518 | 40.331 |
| Cheltuieli totale | 565.883 | 539.129 | 429.049 | 315.860 | 228.777 | 209.750 | 279.449 | 227.358 | 183.966 | 114.960 | 81.374 |
| Profit / pierdere brută | 15.419 | 2.958 | -214.080 | 53.202 | 12.193 | -60.009 | -30.669 | 18.096 | -20.122 | -39.442 | -41.043 |
| Profit / pierdere netă | 12.876 | 2.374 | -216.230 | 49.569 | 10.239 | -61.096 | -33.156 | 15.642 | -21.761 | -40.197 | -42.253 |
| Active imobilizate | 89.940 | 78.091 | 73.592 | 785 | 1.675 | 2.620 | 605 | 860 | 138 | 242 | 346 |
| Active circulante | 12.870 | 26.885 | 18.948 | 11.111 | 5.860 | 2.355 | 3.354 | 1.253 | 3.084 | 3.710 | 1.530 |
| Stocuri | 3.733 | 3.733 | 528 | — | 1.217 | 204 | 160 | 283 | 2.285 | 3.650 | 1.436 |
| Creanțe | 4.090 | 6.004 | 3.524 | 4.280 | 3.477 | 1.329 | 1.571 | 721 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.047 | 17.148 | 14.896 | 6.831 | 1.166 | 822 | 1.623 | 249 | 799 | 60 | 94 |
| Cheltuieli în avans | 115.000 | 115.000 | 115.000 | 115.000 | 115.000 | — | 45.833 | 133.333 | — | — | — |
| Datorii | 541.603 | 556.645 | 546.583 | 249.709 | 294.917 | 187.595 | 171.317 | 223.815 | 107.233 | 86.202 | 43.929 |
| Capitaluri proprii | -323.793 | -336.669 | -339.043 | -122.813 | -172.382 | -182.620 | -121.525 | -88.369 | -104.011 | -82.250 | -42.053 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 8 | 9 | 8 | 8 | 7 | 5 | 6 | 7 | 7 | 4 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.02.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Medgidia |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRIAND QUALITY SRL |
| Nr. reg. com. | J2015000188133 |
| EUID | ROONRC.J2015000188133 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-02-04 |
| Sediu social | Str. Silozului, 14, Mun. Medgidia, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. SILOZULUI, NR.14 |
| Telefon | 0761264572 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| APTIM EDIL S.R.L. | 31 m |
| CLAUS HAIR STYLE SRL | 36 m |
| DANI OPTIM FOOD S.R.L. | 36 m |
| GANSTYL S.R.L. | 36 m |
| GENERAL SAFETY SERVICE SRL | 36 m |
| KIOWE CARM S.R.L. inactiv | 36 m |
| POSEIDON FORTE S.R.L. | 36 m |
| PRO-ALL MEDIA SRL inactiv | 36 m |
| TROMPI DUOPRIM SRL inactiv | 36 m |
| VENATICI'S SRL inactiv | 36 m |
| VIKELY SRL inactiv | 36 m |
| XENIA CONTAAML S.R.L. | 36 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9531 | 2025 |
| 4520 | 2015 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08