PETROCRAFT TEHNOLOGIES SRL
CUI 34063402 · J2022005290400
PETROCRAFT TEHNOLOGIES SRL are CUI 34063402, nr. de înregistrare J2022005290400, înmatriculată pe 21.03.2022. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4681. În 2025: cifră de afaceri 1.564.277 lei, profit net 914.057 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,6 mil lei · mediana 199 mii lei | 787% din mediană |
| Profit net | 914 mii lei · mediana 3 mii lei | de 323× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 58.4% · mediana 1.6% | de 37× mediana |
| Cifră pe salariat | 1,6 mil lei · mediana 224 mii lei | 699% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.564.277 | 373.979 | 247.080 | 666.225 | 1.251 | 750 | 10.400 | 3.800 | 6.200 | 10.820 | 6.415 |
| Venituri totale | 1.564.277 | 373.979 | 247.099 | 778.212 | 1.252 | 750 | 10.400 | 9.440 | 12.876 | 10.820 | 6.415 |
| Cheltuieli totale | 614.833 | 229.065 | 355.279 | 778.339 | 9.655 | 14.640 | 5.206 | 3.527 | 375 | 1.484 | 1.305 |
| Profit / pierdere brută | 949.444 | 144.914 | -108.180 | -127 | -8.403 | -13.890 | 5.194 | 5.913 | 12.501 | 9.336 | 5.110 |
| Profit / pierdere netă | 914.057 | 136.654 | -110.651 | -7.753 | -8.441 | -13.912 | 4.882 | 5.799 | 12.315 | 9.105 | 4.917 |
| Active imobilizate | 150.493 | 201.647 | 253.912 | 306.179 | 39 | 6 | — | 1.016 | 1.016 | 1.016 | 1.016 |
| Active circulante | 1.821.038 | 1.188.175 | 665.952 | 463.525 | 2.492 | 4.048 | 26.732 | 18.042 | 17.602 | 14.396 | 4.119 |
| Stocuri | — | 152.071 | 15.140 | 78.380 | — | — | 47 | 94 | 94 | 31 | 63 |
| Creanțe | 1.804.432 | 642.448 | 562.589 | 326.418 | 2.331 | 1.744 | 2.809 | 9.422 | 9.422 | -164 | 422 |
| Casa și conturi la bănci | 16.606 | 393.656 | 88.223 | 58.727 | 161 | 2.304 | 23.876 | 8.526 | 8.086 | 14.529 | 3.634 |
| Cheltuieli în avans | 91.918 | 91.918 | 91.918 | 91.217 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.135.832 | 1.468.180 | 1.134.876 | 873.364 | 7.321 | 403 | 3.076 | 1.236 | 956 | 1.322 | 18 |
| Capitaluri proprii | 927.617 | 13.560 | -123.094 | -12.443 | -4.790 | 3.651 | 23.656 | 17.822 | 17.662 | 14.090 | 5.117 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 11.06.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4681 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PETROCRAFT TEHNOLOGIES SRL |
| Nr. reg. com. | J2022005290400 |
| EUID | ROONRC.J2022005290400 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-03-21 |
| Sediu social | Str. Bârlogeni, 63, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR BÂRLOGENI, NR.63 |
| Telefon | 0720433299 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AG-WB HUB S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTHENTIC ASTROLOGY S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSTRUCTII STEF S.R.L. | aceeași clădire |
| EMLA CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| EPS VEROPROTECT S.R.L. | aceeași clădire |
| FLO CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOBAL EXPLORERS HEAD S.R.L. | aceeași clădire |
| LEMS VÂLCEA S.R.L. | aceeași clădire |
| PUEDO EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| REKOP SERVICEZ S.R.L. | aceeași clădire |
| STERLING PERFORMANCE GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| TERRAVOLT MATRIX S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-11-08