A&E REWOP LOGISTIC SRL
CUI 34069715 · J2024000188403
A&E REWOP LOGISTIC SRL are CUI 34069715, nr. de înregistrare J2024000188403, înmatriculată pe 08.01.2024. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4631. În 2025: cifră de afaceri 221.031 lei, pierdere netă 19.374 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 221 mii lei · mediana 199 mii lei | 111% din mediană |
| Profit net | -19 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -8.8% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 221 mii lei · mediana 224 mii lei | 99% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 221.031 | 242.828 | 229.774 | 190.811 | 208.598 | 214.075 | 215.976 | 220.639 | 219.641 | 286.556 | 156.630 |
| Venituri totale | 221.095 | 242.828 | 229.827 | 190.811 | 208.598 | 214.850 | 215.976 | 220.639 | 225.643 | 286.556 | 156.630 |
| Cheltuieli totale | 238.413 | 238.766 | 203.625 | 178.501 | 202.120 | 187.228 | 199.342 | 202.951 | 244.711 | 269.956 | 152.943 |
| Profit / pierdere brută | -17.318 | 4.062 | 26.202 | 12.310 | 6.478 | 27.622 | 16.634 | 17.688 | -19.068 | 16.600 | 3.687 |
| Profit / pierdere netă | -19.374 | 1.924 | 23.950 | 10.439 | 4.392 | 25.570 | 14.475 | 15.481 | -21.325 | 13.734 | -1.012 |
| Active circulante | 11.220 | 37.061 | 28.495 | 21.049 | 22.536 | 28.762 | 22.551 | 10.222 | 7.325 | 16.688 | 4.045 |
| Stocuri | 1.527 | 21.494 | 1.363 | 3.270 | 4.269 | — | 3.009 | 2.458 | 1.417 | 2.570 | 3.851 |
| Creanțe | 2.024 | 3.194 | 2.061 | 2.022 | 2.710 | 3.785 | 2.639 | 2.006 | 2.006 | 3.155 | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.669 | 12.373 | 25.071 | 15.757 | 15.557 | 24.977 | 16.903 | 5.758 | 3.902 | 10.963 | 194 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.032 | — |
| Datorii | 6.074 | 10.947 | 4.305 | 10.370 | 17.904 | 2.952 | 7.836 | 3.144 | 15.728 | 5.798 | 4.857 |
| Capitaluri proprii | 5.146 | 26.114 | 24.190 | 10.679 | 4.632 | 25.810 | 14.715 | 7.078 | -8.403 | 12.922 | -812 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 05.01.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4631 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | A&E REWOP LOGISTIC SRL |
| Nr. reg. com. | J2024000188403 |
| EUID | ROONRC.J2024000188403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2024-01-08 |
| Sediu social | Bld. Tineretului, 51, Camera 5, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD TINERETULUI, NR.51, CAMERA 5, BL.64, SC.1, ET.5, AP.22 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALMAT PROCONS SRL | aceeași clădire |
| CRESCENDO INVEST GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| DALMU S.R.L. | aceeași clădire |
| DOCTOR VELVET S.R.L. | aceeași clădire |
| ECOMMROCKS SRL | aceeași clădire |
| GEAMURI IANC SRL | aceeași clădire |
| GEOMED IMPEX 2002 SRL | aceeași clădire |
| INDEPENDENT MANAGEMENT SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| KINETO ZEN SRL | aceeași clădire |
| MENTIS PROFESIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| PHC PVC CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| VELVET PLASTIC SURGERY S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4631 | 2015 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (29)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25