TURNEC COM S.R.L.
CUI 3407140 · J33/212/1993
TURNEC COM S.R.L. are CUI 3407140, nr. de înregistrare J33/212/1993, înmatriculată pe 09.02.1993. Sediul social e în Municipiul Fălticeni, jud. Suceava. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 152.918 lei, profit net 2.879 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 153 mii lei · mediana 199 mii lei | 77% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 3 mii lei | 102% din mediană |
| Marjă netă | 1.9% · mediana 1.6% | 119% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 152.918 | 156.476 | 157.361 | 151.933 | 144.068 | 117.460 | 112.221 | 123.492 | 119.898 | 103.910 | 114.597 | 71.865 | 60.626 | 73.504 | 60.549 |
| Venituri totale | 152.918 | 156.476 | 157.361 | 151.933 | 144.068 | 117.460 | 112.221 | 123.492 | 119.898 | 103.910 | 114.597 | 71.865 | 60.626 | 73.504 | 60.549 |
| Cheltuieli totale | 149.528 | 146.792 | 141.713 | 135.322 | 123.047 | 98.004 | 90.368 | 105.056 | 102.311 | 92.873 | 102.395 | 68.894 | 57.205 | 71.742 | 58.164 |
| Profit / pierdere brută | 3.390 | 9.684 | 15.648 | 16.611 | 21.021 | 19.456 | 21.853 | 18.436 | 17.587 | 11.037 | 12.202 | 2.971 | 3.421 | 1.762 | 2.385 |
| Profit / pierdere netă | 2.879 | 8.135 | 13.172 | 12.053 | 16.699 | 15.932 | 18.486 | 14.731 | 13.991 | 7.921 | 8.739 | 815 | 1.659 | 1.480 | 2.264 |
| Active circulante | 53.682 | 70.853 | 62.567 | 75.402 | 65.893 | 72.192 | 54.390 | 53.711 | 40.547 | 30.782 | 30.520 | 29.887 | 35.806 | 28.478 | 24.897 |
| Stocuri | 51.290 | 53.277 | 57.928 | 61.449 | 56.784 | 64.485 | 42.279 | 49.266 | 35.663 | 30.682 | 29.366 | 29.695 | 34.840 | 28.180 | 24.309 |
| Creanțe | 2.392 | 476 | 287 | — | 1.079 | 2.848 | 282 | 1.808 | — | — | 83 | 166 | 424 | 179 | 47 |
| Casa și conturi la bănci | — | 17.100 | 4.352 | 13.953 | 8.030 | 0 | 11.829 | 2.637 | 4.884 | 100 | 1.071 | 26 | 542 | 119 | 541 |
| Datorii | 27.666 | 8.716 | 8.565 | 34.572 | 7.116 | 3.114 | 1.243 | 11.050 | 2.617 | 6.843 | 14.502 | 22.609 | 29.342 | 23.673 | 21.572 |
| Capitaluri proprii | 26.016 | 62.137 | 54.002 | 40.830 | 58.777 | 69.078 | 53.147 | 42.661 | 37.930 | 23.939 | 16.018 | 7.278 | 6.464 | 4.805 | 3.325 |
| Capital subscris vărsat | 566 | 566 | 566 | 566 | 566 | 566 | 566 | 566 | 566 | 566 | 566 | 566 | 566 | 566 | 566 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.03.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TURNEC COM SRL |
| Nr. reg. com. | J33/212/1993 |
| EUID | ROONRC.J33/212/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-02-09 |
| Sediu social | Str. Sucevei, Mun. Fălticeni, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. SUCEVEI, BL.92, SC.E, AP.8 |
| Telefon | 0755616888 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AEROART DESIGN SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEXIS PROIECT S.R.L. | aceeași clădire |
| AMABAKKER SRL | aceeași clădire |
| ANDRADONIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANOTIMP SRL | aceeași clădire |
| BAHCONF - COOP.MEST.MICA | aceeași clădire |
| BANCA COMERCIALA ROMANA SA BUCURESTI - SUCURSALA FALTICENI | aceeași clădire |
| BELLARRI TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOC AGRO SPEED S.R.L. | aceeași clădire |
| BOC CIM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CAFENELE NURANO S.R.L. | aceeași clădire |
| CLEANESA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4771 | 2025 |
| 4719 | 2021 – 2024 |
| 1414 | 2020 |
| 4711 | 2011 – 2019 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (73)
Sunt 73 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Suceava
| 712220 | ZAMCA SRL |
| 713110 | JUNIOR GABRIEL 79 SRL |
| 713187 | CLIO COM SRL |
| 713705 | B+B SRL |
| 714182 | LUMIAX SRL |
| 714204 | STEFAN CEL MARE SRL |
| 714220 | CORA SRL |
| 715200 | GLADIOLA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25